ZÁPAS
15.03.18 | čtvrtfinále | Djurabeck Karimov | Teimuraz Gabashvili | 7-5, 7-64 | Russia F3 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Djurabeck Karimov | Teimuraz Gabashvili | |
1. podání % | 48/88 (55%) | 40/75 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/48 (73%) | 27/40 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/40 (40%) | 14/35 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/75 (45%) | 37/88 (42%) |
Vyhrané body celkem | 85/163 (52%) | 78/163 (48%) |
Dvojchyby | 7 | 5 |
Esa | 8 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Djurabeck Karimov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Djurabeck Karimov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Djurabeck Karimov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Djurabeck Karimov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Djurabeck Karimov | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Djurabeck Karimov | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Djurabeck Karimov vs. Teimuraz Gabashvili - Vzájemné zápasy
15.03.18 | čtvrtfinále | Djurabeck Karimov | Teimuraz Gabashvili | 7-5, 7-64 | detail zápasu | Russia F3 | tvrdý I. |
Djurabeck Karimov form & Teimuraz Gabashvili form
Djurabeck Karimov - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Nikita Sidorov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Nick Chappell | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo | vs. Raymond Sarmiento | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Jonas Maier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Alec Adamson | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo | vs. Keegan Smith | 6-2, 6-76, 7-10 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo | vs. Gage Brymer | 7-60, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo | vs. Omni Kumar | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
05.09.20 1. kolo | vs. Nick Chappell | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.20 1. kolo | vs. Shahin Khaledan | 6-1, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Gage Brymer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Joshua Ortlip | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Alexander Sarkissian | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 2-6, 7-66, 10-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Alec Adamson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Reese Stalder | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. William Griffith | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Joshua Ortlip | 4-6, 4-5 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. William Griffith | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Teimuraz Gabashvili - poslední zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - Teimuraz Gabashvili - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - Teimuraz Gabashvili - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detail zápasu |