Diego Hidalgo vs. Arklon Huertas Del Pino

Diego Hidalgo vs. Arklon Huertas Del Pino - Bolivia F2 (Cochabamba) - porovnání

ZÁPAS

25.09.171. kolo kval.Diego Hidalgo Arklon Huertas Del Pino 6-4, 6-73, 6-1 Bolivia Bolivia F2 antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Diego Hidalgo
Ekvádor
18.04.93, 26 Let




368
100
67 625 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Peru
16.07.94, 25 Let




570
43

Arklon Huertas Del Pino
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Diego Hidalgo vs. Arklon Huertas Del Pino - Vzájemné zápasy

28.09.18semifináleArklon Huertas Del PinoDiego Hidalgo6-71, 6-3, 6-3 detail zápasuPeru Peru F1 antuka
25.09.171. kolo kval.Diego HidalgoArklon Huertas Del Pino6-4, 6-73, 6-1 detail zápasuBolivia Bolivia F2 antuka

Diego Hidalgo - poslední zápasy

USA Columbus Challenger - tvrdý I.
26.02.20
2. kolo
vs. Jurij Rodionov6-4, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo7-65, 6-2 výhradetail zápasu
Mexico Morelos Challenger - tvrdý
17.02.20
1. kolo
vs. Guilherme Clezar6-75, 2-6 prohradetail zápasu
USA Cleveland Challenger - tvrdý I.
10.02.20
1. kolo
vs. Jc Aragone4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Uruguay Punta Del - antuka
29.01.20
2. kolo
vs. Andrej Martin3-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.01.20
1. kolo
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera6-2, 6-1 výhradetail zápasu
USA M25 Rancho - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. Brandon Nakashima5-7, 0-6 prohradetail zápasu
USA Ann Arbor - tvrdý I.
06.01.20
1. kolo
vs. Gastao Elias6-2, 5-7, 3-6 prohradetail zápasu
USA Houston Challenger - tvrdý
13.11.19
2. kolo
vs. Alexey Vatutin6-1, 5-7, 3-6 prohradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Alexander Sarkissian6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Ecuador Guayaquil Challenger - antuka
28.10.19
1. kolo
vs. Ulises Blanch2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
21.10.19
1. kolo
vs. Daniel Elahi Galan3-6, 6-3, 6-77 prohradetail zápasu
Dominican Republic Santo Domingo - antuka
08.10.19
2. kolo
vs. Facundo Bagnis3-6, 2-6 prohradetail zápasu
07.10.19
1. kolo
vs. Pedro Cachin7-68, 6-3 výhradetail zápasu
Brazil Campinas Challenger - antuka
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Juan Pablo Varillas1-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.10.19
3. kolo
vs. Maxime Hamou7-65, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
02.10.19
2. kolo
vs. Renzo Olivo7-62, 6-2 výhradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Daniel Dutra Da Silva6-4, 4-0, Daniel Dutra Da Silva - skrečvýhradetail zápasu
USA Columbus Challenger - tvrdý I.
17.09.19
1. kolo
vs. Kyle Seelig6-79, 1-6 prohradetail zápasu
Spain M25 Oviedo - antuka
05.09.19
čtvrtfinále
vs. Oriol Roca Batalla6-4, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.09.19
2. kolo
vs. Luis Diego Chavez Villalpando6-2, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Pedro Sakamoto6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Hungary M25 Gyor - antuka
30.08.19
čtvrtfinále
vs. Roberto Cid5-7, 1-6 prohradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Maxime Chazal6-3, 6-2 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Isa Mammetgulyyev6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Poland M25 Poznan - antuka
25.08.19
finále
vs. Vaclav Safranek3-6, 2-6 prohradetail zápasu
24.08.19
semifinále
vs. Agustin Velotti6-4, 4-6, 7-65 výhradetail zápasu
23.08.19
čtvrtfinále
vs. Jonathan Mridha7-61, 7-5 výhradetail zápasu
22.08.19
2. kolo
vs. Filip Kolasinski6-3, 7-5 výhradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Kacper Gorecki6-1, 6-1 výhradetail zápasu

Arklon Huertas Del Pino - poslední zápasy

Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
14.12.19
semifinále
vs. Peter Bertran0-5, - Arklon Huertas Del Pino - skrečprohradetail zápasu
13.12.19
čtvrtfinále
vs. Matthew Mendez6-1, 6-3 výhradetail zápasu
12.12.19
1. kolo
vs. Hans Albert Schubert6-1, 6-1 výhradetail zápasu
12.12.19
2. kolo
vs. Joao Hinsching6-3, 6-73, 6-0 výhradetail zápasu
10.12.19
kvalifik.
vs. Rishabdev Raman6-0, 6-1 výhradetail zápasu
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Enmanuel Munoz6-1, 6-2 výhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Alejandro Acebal6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
04.12.19
1. kolo
vs. Matt Kuhar3-6, 6-74 prohradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
29.11.19
čtvrtfinále
vs. Jan Choinski2-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.11.19
2. kolo
vs. Cayetano March5-7, 6-4, 6-0 výhradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Peter Bertran7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
21.11.19
2. kolo
vs. Zane Khan4-6, 1-6 prohradetail zápasu
21.11.19
1. kolo
vs. Ignacio Carou7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
16.11.19
2. kolo
vs. Karlo Cubelic6-4, 6-0 výhradetail zápasu
16.11.19
čtvrtfinále
vs. Joao Lucas Reis Da Silva1-6, 1-6 prohradetail zápasu
15.11.19
1. kolo
vs. Mateus Alves (2001)1-6, 7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
07.11.19
2. kolo
vs. Tigre Hank4-6, 6-73 prohradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Gabriel Ciro Da Silva6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
22.10.19
1. kolo
vs. Tomas Martin Etcheverry2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Brazil M15 Sao - antuka
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Matias Zukas4-6, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Lautaro Agustin Falabella6-3, 6-1 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Facundo Juarez6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Brazil M25 Rio - antuka
11.10.19
2. kolo
vs. Matias Zukas1-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Tomas Martin Etcheverry6-2, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.10.19
1. kolo
vs. Conner Huertas Del Pino6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Chile M15 Santiago - antuka
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen5-7, 5-7 prohradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Leonardo Aboian6-75, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Esteban Bruna6-2, 0-6, 6-1 výhradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
23.09.19
kvalifik.
vs. Tomas Farjat4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Guido Ivan Justo6-1, 6-76, 0-6 prohradetail zápasu
<