ZÁPAS
15.05.18 | 1. kolo | Denys Klok | Tino Kovacic | 6-2, 6-1 | Hungary F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Denys Klok | Tino Kovacic | |
1. podání % | 29/41 (71%) | 46/65 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/29 (79%) | 24/46 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 34/65 (52%) | 10/41 (24%) |
Vyhrané body celkem | 65/106 (61%) | 41/106 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Denys Klok | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tino Kovacic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denys Klok | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Tino Kovacic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denys Klok | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Denys Klok | 3-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Denys Klok | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Tino Kovacic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Denys Klok | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Denys Klok | 1-0 | |
Denys Klok | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Denys Klok | 3-0 | |
4-0 | Tino Kovacic | |
0-0, 40-0[BP], 15-40 | ||
4-1 | Tino Kovacic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denys Klok | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
12.03.98, 26 Let
12.03.98, 26 Let
Denys Klok vs. Tino Kovacic - Vzájemné zápasy
15.05.18 | 1. kolo | Denys Klok | Tino Kovacic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Hungary F2 | antuka |
Denys Klok form & Tino Kovacic form
Denys Klok - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Lasse Poertner | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
02.03.24 čtvrtfinále | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Evgenii Tiurnev | - | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - skreč | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Tino Kovacic - poslední zápasy
M25 Maribor - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Marton Liszka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Dimitrijevic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Daniel Damian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | Michelangelo Zvech Flaborea Mreule - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Radomir Tomic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Rafael Kis Balazs | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Maj Premzl | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 6-75, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Radomlje - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-0, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Leon Hoeveler | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tobias Brutscher | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Aleksa Vladicic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Frane Saric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Opatija - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Porec - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stylianos Poutis | 6-78, 6-1, 10-4 | detail zápasu |