ZÁPAS
09.07.18 | kvalifik. | Dennis Uspensky | Vladislav Melnic | 6-2, 6-3 | Georgia F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
23.06.99, 24 Let
13 382 $
23.06.99, 24 Let
13 382 $
Dennis Uspensky vs. Vladislav Melnic - Vzájemné zápasy
09.07.18 | kvalifik. | Dennis Uspensky | Vladislav Melnic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Georgia F1 | antuka |
Dennis Uspensky form & Vladislav Melnic form
Dennis Uspensky - poslední zápasy
M15 Kolkata - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Niklas Schell | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-3, - Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Gunjan Jadhav | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Muthu Senthilkumar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Nathan Seateun | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. David Perez Sanz | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 4-0, S D Prajwal Dev - skreč | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Patrick Foley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Takanyi Garanganga | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Jake Delaney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alex Solanki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Noah Thurner | 7-65, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Fabrizio Ornago | 6-75, 0-1, - Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Muzammil Murtaza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Luca Tomasetto | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Marc Hofer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
16.08.19 semifinále | vs. Nikita Mashtakov | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.19 čtvrtfinále | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Ivan Sergeyev | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Vladislav Melnic - poslední zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Anderson | - Vladislav Melnic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Winston - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dhakshineswar Suresh | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Alam | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Maia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Luca Giacomini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-75, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Cervenak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Paul Ender | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Kyle Seelig | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Fnu Nidunjianzan | 6-1, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Tomas Salgado | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.10.21 kvalifik. | vs. Jonathan Sorbo | 6-75, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
21.09.21 1. kolo kval. | vs. Kody Pearson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Bogdan Borza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Luka Vukovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-75, 6-4, 10-2 | detail zápasu |