Dennis Uspensky vs. Junior A. Ore

Dennis Uspensky vs. Junior A. Ore - USA F7 - porovnání

ZÁPAS

09.02.152. kolo kval.Dennis Uspensky Junior A. Ore 6-4, 4-6, 6-0 USA USA F7 antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Dennis Uspensky
USA
22.10.96, 23 Let




707
27
17 421 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
08.09.92, 27 Let




790
26
34 133 $
Junior A. Ore
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Dennis Uspensky vs. Junior A. Ore - Vzájemné zápasy

09.02.152. kolo kval.Dennis UspenskyJunior A. Ore6-4, 4-6, 6-0 detail zápasuUSA USA F7 antuka

Dennis Uspensky - poslední zápasy

Mozambique M15 Maputo - tvrdý
08.11.19
čtvrtfinále
vs. Takanyi Garanganga0-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Jake Delaney6-2, 6-3 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Alex Solanki6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. Noah Thurner7-65, 4-6, 6-75 prohradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
27.09.19
čtvrtfinále
vs. Fabrizio Ornago6-75, 0-1, - Dennis Uspensky - skrečprohradetail zápasu
26.09.19
2. kolo
vs. Bart Van Den Berg6-3, 7-63 výhradetail zápasu
25.09.19
1. kolo
vs. Muzammil Murtaza6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Luca Tomasetto6-74, 2-6 prohradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Alexander Weis6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
12.09.19
2. kolo
vs. Giovanni Calvano2-6, 6-75 prohradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Marc Hofer6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Ukraine M25 Irpin - antuka
28.08.19
1. kolo
vs. Jose Fco. Vidal Azorin5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
16.08.19
semifinále
vs. Nikita Mashtakov6-74, 3-6 prohradetail zápasu
15.08.19
čtvrtfinále
vs. Grigoriy Lomakin6-3, 1-6, 6-2 výhradetail zápasu
14.08.19
2. kolo
vs. Ivan Sergeyev3-6, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Christoffer Solberg6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
30.07.19
1. kolo
vs. George Tsivadze1-2, - Dennis Uspensky - skrečprohradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
28.07.19
finále
vs. Nikita Mashtakov3-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.07.19
semifinále
vs. Mikalai Haliak6-1, 6-3 výhradetail zápasu
26.07.19
čtvrtfinále
vs. Dostanbek Tashbulatov6-1, 7-5 výhradetail zápasu
25.07.19
2. kolo
vs. Vladyslav Gorodynskyi6-1, 6-0 výhradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. David Chelidze6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
18.07.19
2. kolo
vs. Djurabeck Karimov4-6, 3-6 prohradetail zápasu
16.07.19
1. kolo
vs. Olimjon Nabiev6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal M15 Idanha - tvrdý
03.07.19
1. kolo
vs. Henry Craig1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
11.06.19
1. kolo
vs. Lucas Poullain2-6, 1-2, - Dennis Uspensky - skrečprohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
05.06.19
1. kolo
vs. Hugo Grenier5-7, 6-77 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
29.05.19
1. kolo
vs. Damien Wenger2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
02.05.19
2. kolo
vs. Mathieu Perchicot6-75, 6-1, 4-6 prohradetail zápasu
01.05.19
1. kolo
vs. Giovani Samaha6-3, 6-4 výhradetail zápasu

Junior A. Ore - poslední zápasy

Spain M25 Gandia - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Jordan Correia Passos Do Carmo7-5, 6-73, 5-7 prohradetail zápasu
16.07.19
kvalifik.
vs. Alejandro Vedri Asensi6-1, 6-3 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Romay6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M25 Getxo - antuka
10.07.19
1. kolo
vs. Andrey Chepelev6-3, 6-74, 1-6 prohradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza7-63, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Sergio Barranco3-6, 6-1, 13-11 výhradetail zápasu
Spain M25 Bakio - tvrdý
02.07.19
kvalifik.
vs. Adria Soriano Barrera4-6, 4-6 prohradetail zápasu
USA M25 Pensacola - antuka
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Mwendwa Mbithi5-7, 5-7 prohradetail zápasu
USA M15 Orange - antuka
16.04.19
1. kolo
vs. Matic Spec1-6, 1-6 prohradetail zápasu
USA M15 Sunrise - antuka
10.04.19
1. kolo
vs. Alexander Knight3-6, 7-5, 5-7 prohradetail zápasu
09.04.19
kvalifik.
vs. Matic Spec6-0, 3-6, 12-10 výhradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Cozbinov6-4, 3-6, 10-4 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Jean Thirouin6-75, 6-4, 7-10 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
20.03.19
1. kolo
vs. Federico Zeballos3-6, 2-6 prohradetail zápasu
19.03.19
kvalifik.
vs. Sebastian Prechtel5-7, 6-1, 10-6 výhradetail zápasu
18.03.19
1. kolo kval.
vs. Conor Berg7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
12.03.19
1. kolo
vs. Wilfredo Gonzalez6-2, 6-72, 4-6 prohradetail zápasu
USA M25 Weston - antuka
30.01.19
1. kolo
vs. Christian Lindell5-7, 5-7 prohradetail zápasu
29.01.19
kvalifik.
vs. Joao Pedro Sorgi6-4, 1-6, 11-9 výhradetail zápasu
28.01.19
1. kolo kval.
vs. Juan Alejandro Hernandez7-65, 6-2 výhradetail zápasu
USA M15 Naples - antuka
16.01.19
1. kolo
vs. Matej Vocel3-6, 1-6 prohradetail zápasu
15.01.19
kvalifik.
vs. Fernando Yamacita7-64, 6-0 výhradetail zápasu
14.01.19
1. kolo kval.
vs. Sergey Belov4-6, 7-64, 10-7 výhradetail zápasu
USA USA F35 - tvrdý I.
03.12.18
1. kolo
vs. Mark Whitehouse4-6, 3-6 prohradetail zápasu
USA USA F34 - tvrdý I.
27.11.18
1. kolo
vs. Hady Habib6-72, 4-6 prohradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
20.10.18
1. kolo kval.
vs. Orlando Luz5-7, 6-73 prohradetail zápasu
Peru Peru F3 - antuka
09.10.18
1. kolo
vs. Gonzalo Villanueva3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Canada Canada F7 - tvrdý
12.09.18
2. kolo
vs. Liam Draxl4-6, 3-5, - Junior A. Ore - skrečprohradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Nick Lagaev6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Canada Canada F6 - tvrdý I.
06.09.18
2. kolo
vs. Alejandro Gomez7-67, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
<