ZÁPAS
07.01.19 | 1. kolo kval. | Dennis Uspensky | Jack Gibbens | 6-4, 6-4 | M15 Manacor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
23.06.97, 26 Let
23.06.97, 26 Let
Dennis Uspensky vs. Jack Gibbens - Vzájemné zápasy
07.01.19 | 1. kolo kval. | Dennis Uspensky | Jack Gibbens | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Manacor | antuka |
Dennis Uspensky form & Jack Gibbens form
Dennis Uspensky - poslední zápasy
M15 Kolkata - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Niklas Schell | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-3, - Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Gunjan Jadhav | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Muthu Senthilkumar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Nathan Seateun | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. David Perez Sanz | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 4-0, S D Prajwal Dev - skreč | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Patrick Foley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Takanyi Garanganga | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Jake Delaney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alex Solanki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Noah Thurner | 7-65, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Fabrizio Ornago | 6-75, 0-1, - Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Muzammil Murtaza | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Luca Tomasetto | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Marc Hofer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
16.08.19 semifinále | vs. Nikita Mashtakov | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.19 čtvrtfinále | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Ivan Sergeyev | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Jack Gibbens - poslední zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. James Beaven | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 4-6, 7-66, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Eric Morris | 4-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Finn Lester | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Joseph Newman-Billington | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Coquelin | 5-7, 7-62, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 6-75, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Llewelyn Bevan | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.01.22 kvalifik. | vs. Ben Jones | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Matic Spec | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.10.21 kvalifik. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-2 | detail zápasu |