ZÁPAS
26.04.18 | čtvrtfinále | Denis Yevseyev | Matvey Khomentovskiy | 6-1, 7-5 | Kazakhstan F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Denis Yevseyev | Matvey Khomentovskiy | |
1. podání % | 42/58 (72%) | 36/54 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/42 (71%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/54 (56%) | 20/58 (34%) |
Vyhrané body celkem | 68/112 (61%) | 44/112 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
2 | ||
Denis Yevseyev | 0-0 | |
0-0, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
0-2 | Matvey Khomentovskiy | |
1-2 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Yevseyev | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-3 | Matvey Khomentovskiy | |
3-4 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Yevseyev | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denis Yevseyev | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Denis Yevseyev vs. Matvey Khomentovskiy - Vzájemné zápasy
26.04.18 | čtvrtfinále | Denis Yevseyev | Matvey Khomentovskiy | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Kazakhstan F5 | antuka |
Denis Yevseyev form & Matvey Khomentovskiy form
Denis Yevseyev - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Matvey Khomentovskiy - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detail zápasu |