ZÁPAS
24.10.19 | 3. kolo | Denis Istomin | Steven Diez | 4-6, 7-64, 6-0 | Liuzhou Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Denis Istomin | Steven Diez | |
1. podání % | 65/90 (72%) | 57/93 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 54/65 (83%) | 42/57 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/25 (32%) | 17/36 (47%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 34/93 (37%) | 28/90 (31%) |
Vyhrané body celkem | 96/183 (52%) | 87/183 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 7 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Denis Istomin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denis Istomin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Denis Istomin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Denis Istomin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Denis Istomin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Denis Istomin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Denis Istomin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Denis Istomin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Denis Istomin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Denis Istomin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denis Istomin | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-5 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Denis Istomin | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
Denis Istomin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Denis Istomin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Istomin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denis Istomin | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Denis Istomin vs. Steven Diez - Vzájemné zápasy
24.10.19 | 3. kolo | Denis Istomin | Steven Diez | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | Liuzhou Challenger | tvrdý |
Denis Istomin form & Steven Diez form
Denis Istomin - poslední zápasy
Astana Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Francesco Forti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Laslo Djere | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Sho Shimabukuro | 6-3, 6-75, 6-79 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
09.09.22 2. kolo | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Timo Legout | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-0, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 5-7, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
22.07.22 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-710, 6-75 | detail zápasu | |
20.07.22 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Thomaz Bellucci | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Evan Zhu | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Aguascalientes Challenger - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 7-63, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
13.04.22 2. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Steven Diez - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-3, 6-78, 6-1 | detail zápasu |