ZÁPAS
19.06.19 | 1. kolo | Demetris Azoides | Roee Benya | 7-66, 7-63 | M15 Netanya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Demetris Azoides | Roee Benya | |
1. podání % | 55/89 (62%) | 51/82 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/55 (73%) | 35/51 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/34 (47%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/82 (39%) | 33/89 (37%) |
Vyhrané body celkem | 88/171 (51%) | 83/171 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 5 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Demetris Azoides | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Demetris Azoides | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Demetris Azoides | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Demetris Azoides | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Demetris Azoides | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Demetris Azoides | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Roee Benya | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
0-0 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Demetris Azoides | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Demetris Azoides | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Demetris Azoides | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Demetris Azoides | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Demetris Azoides | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Demetris Azoides | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
Grécko
09.10.00, 23 Let
09.10.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
18.02.00, 24 Let
18.02.00, 24 Let
Demetris Azoides vs. Roee Benya - Vzájemné zápasy
19.06.19 | 1. kolo | Demetris Azoides | Roee Benya | 7-66, 7-63 | detail zápasu | M15 Netanya | tvrdý |
Demetris Azoides form & Roee Benya form
Demetris Azoides - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Corban Crowther | 6-77, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Joshua Goodger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Bocchi | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-75, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Matas Vasiliauskas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ajay Malik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-3, 4-0, Denis Constantin Spiridon - skreč | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-3, 7-610 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Eric Hadigian | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Marko Mesarovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Aidan Kim | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Roee Benya - poslední zápasy
M25 Afula - tvrdý | ||||
11.11.21 čtvrtfinále | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.21 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | detail zápasu |