ZÁPAS
29.10.19 | kvalifik. | Davide Albertoni | Michael Gloeckler | 3-6, 6-3, 10-8 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
01.02.96, 28 Let
01.02.96, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
13.09.98, 25 Let
13.09.98, 25 Let
Davide Albertoni vs. Michael Gloeckler - Vzájemné zápasy
29.10.19 | kvalifik. | Davide Albertoni | Michael Gloeckler | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Davide Albertoni form & Michael Gloeckler form
Davide Albertoni - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Anton Magnusson | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 6-4, 2-6, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 2-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Joel Link | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Bastien Presuhn | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Max Andrews | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 6-3, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.19 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 6-74, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu |
Michael Gloeckler - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Jan Kumstat | 7-65, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alan Abdullin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Walter | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Wade Hermanus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Egor Pleshivtsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Aleksander Chayka | 3-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Espen Lagarde | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Janis Graski | - Michael Gloeckler - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Austin Johnson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-4, 6-0 | detail zápasu |