ZÁPAS
22.01.20 | 1. kolo | David Poljak | Arthur Reymond | 6-2, 1-6, 6-3 | M15+H Bressuire | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
David Poljak | Arthur Reymond | |
1. podání % | 50/95 (53%) | 54/80 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/50 (74%) | 35/54 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/45 (44%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 2/14 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 32/80 (40%) | 38/95 (40%) |
Vyhrané body celkem | 89/175 (51%) | 86/175 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 3 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Poljak | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
David Poljak | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Arthur Reymond | |
0-0 | ||
David Poljak | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
David Poljak | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Arthur Reymond | |
0-0 | ||
David Poljak | 0-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-3 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
David Poljak | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-6 |
3 | ||
David Poljak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
David Poljak | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
2-1 | Arthur Reymond | |
0-0 | ||
David Poljak | 2-2 | |
3-2 | Arthur Reymond | |
David Poljak | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Arthur Reymond | |
0-0 | ||
David Poljak | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40, A-40 | ||
David Poljak | 6-3 | |
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
David Poljak vs. Arthur Reymond - Vzájemné zápasy
22.01.20 | 1. kolo | David Poljak | Arthur Reymond | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | M15+H Bressuire | tvrdý I. |
David Poljak form & Arthur Reymond form
David Poljak - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Eliakim Coulibaly | - | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Arthur Reymond - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
30.04.23 finále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 finále | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |