ZÁPAS
15.05.18 | 1. kolo | David Pichler | Maxim Ratniuk | 6-2, 6-3 | Poland F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
David Pichler | Maxim Ratniuk | |
1. podání % | 35/51 (69%) | 40/58 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/35 (69%) | 22/40 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 28/58 (48%) | 18/51 (35%) |
Vyhrané body celkem | 61/109 (56%) | 48/109 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
David Pichler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Pichler | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
David Pichler | 2-1 | |
0-0, 40-30 | ||
David Pichler | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
David Pichler | 4-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
David Pichler | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
David Pichler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
David Pichler | 1-0 | |
0-0, 40-15 | ||
David Pichler | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
David Pichler | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
David Pichler | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Maxim Ratniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
David Pichler | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
David Pichler vs. Maxim Ratniuk - Vzájemné zápasy
15.05.18 | 1. kolo | David Pichler | Maxim Ratniuk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Poland F3 | antuka |
David Pichler form & Maxim Ratniuk form
David Pichler - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu |
Maxim Ratniuk - poslední zápasy
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - skreč | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detail zápasu |