ZÁPAS
08.04.18 | 1. kolo kval. | David Juras | Victor Gurevich | 6-4, 6-4 | Kazakhstan F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovensko
21.11.99, 24 Let
21.11.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
25.02.96, 28 Let
25.02.96, 28 Let
David Juras vs. Victor Gurevich - Vzájemné zápasy
08.04.18 | 1. kolo kval. | David Juras | Victor Gurevich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Kazakhstan F3 | antuka |
David Juras form & Victor Gurevich form
David Juras - poslední zápasy
Bratislava Challenger - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Ben Patael | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. David Poljak | 0-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
23.10.18 kvalifik. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.18 1. kolo kval. | vs. Adam Kalivoda | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
01.08.18 kvalifik. | vs. Ewan Moore | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Adam Kulich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 5-7, 6-3, 2-0, Roman Postolka - skreč | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-4, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Dustin Goldenberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 4-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Germany F2 - koberec | ||||
22.01.18 2. kolo kval. | vs. Grzegorz Panfil | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | Daniel De Jonge - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Denys Molchanov | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Jan Satral | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.17 1. kolo | vs. Maciej Smola | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Levente Godry | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Nik Razborsek | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Victor Gurevich - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 1-6, 1-4, - Victor Gurevich - skreč | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Vasilenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Vitor Leal | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Marcus Mansson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Tasenkov | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maksim Maslov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Maksim Maslov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Artsiom Cherkasau | 1-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Badr Bouarich | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Idanha - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Andre Gaspar Murta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Jack Oswald | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-75, 3-6 | detail zápasu |