David Jorda Sanchis/Ivan Liutarevich vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin 11.03.2020

David Jorda Sanchis/Ivan Liutarevich vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin 11.03.2020 - M15 Kazan - porovnání

ZÁPAS

11.03.201. koloDavid Jorda Sanchis/Ivan Liutarevich Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin 6-3, 6-2 Russia M15 Kazan tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

David Jorda Sanchis
Španielsko
14.06.94, 25 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
13.05.90, 30 Let







Mikhail Fufygin
Ivan Liutarevich
Bielorusko
20.02.96, 24 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Rusko
24.05.96, 24 Let




Roman Nashatyrkin
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

David Jorda Sanchis/Ivan Liutarevich vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin - Vzájemné zápasy

11.03.201. koloDavid Jorda Sanchis/Ivan LiutarevichMikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin6-3, 6-2 detail zápasuRussia M15 Kazan tvrdý I.

David Jorda Sanchis/Ivan Liutarevich - poslední zápasy

Russia M15 Kazan - tvrdý I.
12.03.20
čtvrtfinále
vs. Alexandr Binda/Saida'Lo Saidkarimov6-3, 6-0 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin6-3, 6-2 výhradetail zápasu

Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin - poslední zápasy

Russia M15 Kazan - tvrdý I.
11.03.20
1. kolo
vs. David Jorda Sanchis/Ivan Liutarevich3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
13.02.20
čtvrtfinále
vs. Rostislav Galfinger/Otto Virtanen2-6, 5-7 prohradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Rodion Pak/Dostanbek Tashbulatov6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Russia M15 Kazan - tvrdý I.
21.01.20
1. kolo
vs. Oleksii Krutykh/Kristian Lozan6-75, 5-7 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
09.01.20
čtvrtfinále
vs. Marek Gengel/Dominik Langmajer6-72, 3-6 prohradetail zápasu
07.01.20
1. kolo
vs. Quentin Folliot/Hugo Schott6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
18.11.19
1. kolo
vs. Simon Beaupain/Maxime Pauwels6-4, 6-3 výhradetail zápasu
18.11.19
čtvrtfinále
vs. Zizou Bergs/Francesco Vilardo5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
11.11.19
1. kolo
vs. Naoki Tajima/Kristjan Tamm6-3, 7-66 výhradetail zápasu
11.11.19
čtvrtfinále
vs. Simon Beaupain/Clement Geens6-75, 6-3, 9-11 prohradetail zápasu
Uzbekistan M15 Karshi - tvrdý
07.10.19
1. kolo
vs. Matvey Minin/Alexander Zgirovsky6-0, 1-1, Matvey Minin/Alexander Zgirovsky - skrečvýhradetail zápasu
07.10.19
čtvrtfinále
vs. Anton Chekhov/Khumoun Sultanov6-76, 4-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
16.09.19
1. kolo
vs. Alexandr Binda/Matvey Khomentovskiy4-6, 6-4, 10-4 výhradetail zápasu
16.09.19
čtvrtfinále
vs. Vladimir Korolev/Andrey Uvarov4-6, 6-3, 3-10 prohradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
09.09.19
1. kolo
vs. Alexander Igoshin/Alexey Zakharov3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan M25 Ust - tvrdý
26.08.19
čtvrtfinále
vs. Konstantin Kravchuk/Alexander Pavlioutchenkov4-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.08.19
1. kolo
vs. Roman Blokhin/Victor Gurevich4-6, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
Belarus M15 Minsk - tvrdý
19.08.19
1. kolo
vs. Sergey Bolotov/Ivan Mikhaylyuk6-3, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
19.08.19
čtvrtfinále
vs. Michal Konecny/Ondrej Krstev2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
29.07.19
1. kolo
vs. Aleksandr Bulitski/Nikoloz Davlianidze2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
15.07.19
1. kolo
vs. Olimjon Nabiev/Shonigmatjon Shofayziyev3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan M15 Almaty - tvrdý
08.07.19
1. kolo
vs. Sharobiddin Abzalov/Viacheslav Yulik6-1, 6-3 výhradetail zápasu
08.07.19
čtvrtfinále
vs. Vladyslav Manafov/Evgeny Tyurnev7-62, 6-4 výhradetail zápasu
08.07.19
semifinále
vs. Andrey Golubev/Konstantin Kravchuk4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
03.06.19
1. kolo
vs. Antoine Escoffier/Hugo Grenier2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
06.05.19
1. kolo
vs. Mislav Bosnjak/Matthew Dellavedova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
06.05.19
čtvrtfinále
vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan6-71, 6-75 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
29.04.19
1. kolo
vs. Bulat Galiev/Michalis Sakellaridis7-5, 6-72, 8-10 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
22.04.19
čtvrtfinále
vs. Gorazd Srbljak/Paul Woerner1-6, 6-2, 7-10 prohradetail zápasu
22.04.19
1. kolo
vs. Elliott Farmer/Emmanuel Luria6-3, 6-0 výhradetail zápasu
<