ZÁPAS
05.02.18 | kvalifik. | David Jorda Sanchis | Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-2 | Spain F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
David Jorda Sanchis vs. Yan Bondarevskiy - Vzájemné zápasy
29.10.19 | 1. kolo | Yan Bondarevskiy | David Jorda Sanchis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Nules | antuka |
05.02.18 | kvalifik. | David Jorda Sanchis | Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Spain F4 | antuka |
David Jorda Sanchis form & Yan Bondarevskiy form
David Jorda Sanchis - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Yan Bondarevskiy - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.23 semifinále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
29.04.22 čtvrtfinále | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | detail zápasu |