ZÁPAS
18.09.19 | 1. kolo | David Jorda Sanchis | Masi Sarpola | 4-6, 6-3, 7-63 | M15 Pajulahti | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
David Jorda Sanchis | Masi Sarpola | |
1. podání % | 55/95 (58%) | 56/107 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/55 (73%) | 36/56 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/40 (38%) | 23/51 (45%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané body z returnu | 48/107 (45%) | 40/95 (42%) |
Vyhrané body celkem | 103/202 (51%) | 99/202 (49%) |
Dvojchyby | 8 | 4 |
Esa | 10 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-2 | Masi Sarpola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
David Jorda Sanchis | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Masi Sarpola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 2-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Masi Sarpola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Masi Sarpola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
David Jorda Sanchis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Masi Sarpola | |
0-0 | ||
David Jorda Sanchis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Masi Sarpola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-2 | Masi Sarpola | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
David Jorda Sanchis | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Masi Sarpola | |
0-0 | ||
David Jorda Sanchis | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Masi Sarpola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
David Jorda Sanchis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Masi Sarpola | |
0-0 | ||
David Jorda Sanchis | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-0 | Masi Sarpola | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], A-40[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Masi Sarpola | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
David Jorda Sanchis | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Masi Sarpola | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
David Jorda Sanchis | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Masi Sarpola | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-6 | Masi Sarpola | |
0-0 | ||
7-63 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fínsko
12.02.99, 25 Let
12.02.99, 25 Let
David Jorda Sanchis vs. Masi Sarpola - Vzájemné zápasy
18.09.19 | 1. kolo | David Jorda Sanchis | Masi Sarpola | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | M15 Pajulahti | tvrdý I. |
David Jorda Sanchis form & Masi Sarpola form
David Jorda Sanchis - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Masi Sarpola - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Shuhei Okamura | 6-76, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 6-4, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Arnaud Sewanou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Lucas Renard | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Roni Mikael Hietaranta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Peter Sillanpaa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mikael Martikainen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Carl Bret Parko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Aleksi Lofman | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Patrik Hartmeier | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
05.08.18 kvalifik. | vs. Justin Roberts | 4-6, 2-6 | detail zápasu |