ZÁPAS
13.07.19 | semifinále | David Jorda Sanchis | Jonathan Gray | 7-64, 6-2 | M15 Idanha | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
David Jorda Sanchis | Jonathan Gray | |
1. podání % | 46/77 (60%) | 31/60 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/46 (78%) | 21/31 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/31 (55%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 23/60 (38%) | 24/77 (31%) |
Vyhrané body celkem | 76/137 (55%) | 61/137 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 15 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
David Jorda Sanchis | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-2 | Jonathan Gray | |
0-0 | ||
David Jorda Sanchis | 2-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-5 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-30, 40-30[BP] | ||
5-5 | Jonathan Gray | |
0-0 | ||
David Jorda Sanchis | 5-6 | |
6-6 | Jonathan Gray | |
7-64 |
2 | ||
David Jorda Sanchis | 0-0 | |
1-0 | Jonathan Gray | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40 | ||
2-1 | Jonathan Gray | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
David Jorda Sanchis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Jonathan Gray | |
0-0 | ||
David Jorda Sanchis | 4-2 | |
5-2 | Jonathan Gray | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
David Jorda Sanchis vs. Jonathan Gray - Vzájemné zápasy
13.07.19 | semifinále | David Jorda Sanchis | Jonathan Gray | 7-64, 6-2 | detail zápasu | M15 Idanha | tvrdý |
David Jorda Sanchis form & Jonathan Gray form
David Jorda Sanchis - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Jonathan Gray - poslední zápasy
M15 Chieti - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Hady Habib | 6-4, 1-6, 0-1, - Jonathan Gray - skreč | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Mateo Berta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.11.21 semifinále | vs. Gianluca Acquaroli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-1, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Nathan Seateun | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Omar El-Moslemany | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Fort - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Liam Broady | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Claremont - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Connor Farren | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Reese Stalder | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Govind Nanda | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Houston - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Andrew Watson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Aaron Schmid | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 7-62, 6-2 | detail zápasu |