ZÁPAS
17.11.20 | kvalifik. | David Jorda Sanchis | Ignacio Monzon | 6-2, 6-0 | M15 Villena | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
David Jorda Sanchis vs. Ignacio Monzon - Vzájemné zápasy
17.11.20 | kvalifik. | David Jorda Sanchis | Ignacio Monzon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Villena | antuka |
David Jorda Sanchis form & Ignacio Monzon form
David Jorda Sanchis - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Ignacio Monzon - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 0-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | detail zápasu |