David Jorda Sanchis vs. Artur Shakhnubaryan 11.03.2020

David Jorda Sanchis vs. Artur Shakhnubaryan 11.03.2020 - M15 Kazan - porovnání

ZÁPAS

11.03.201. koloDavid Jorda Sanchis Artur Shakhnubaryan 6-2, 6-2 Russia M15 Kazan tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

David Jorda SanchisArtur Shakhnubaryan
1. podání %20/40 (50%)29/53 (55%)
Vyhrané body z 1.podání17/20 (85%)12/29 (41%)
Vyhrané body z 2.podání15/20 (75%)12/24 (50%)
Vyhrané body z returnu29/53 (55%)8/40 (20%)
Vyhrané body celkem61/93 (66%)32/93 (34%)
Dvojchyby22
Esa60

STATISTIKY ZÁPASU

1
David Jorda Sanchis David Jorda Sanchis podáva1-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
2-1Artur Shakhnubaryan Artur Shakhnubaryan podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
David Jorda Sanchis David Jorda Sanchis podáva3-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-1Artur Shakhnubaryan Artur Shakhnubaryan podáva
0-0, 15-0
David Jorda Sanchis David Jorda Sanchis podáva5-1
0-0, 15-15, 40-40
5-2Artur Shakhnubaryan Artur Shakhnubaryan podáva
0-0
6-2
2
David Jorda Sanchis David Jorda Sanchis podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
1-0Artur Shakhnubaryan Artur Shakhnubaryan podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
David Jorda Sanchis David Jorda Sanchis podáva2-0
0-0, 15-0, 30-0
2-1Artur Shakhnubaryan Artur Shakhnubaryan podáva
0-0
David Jorda Sanchis David Jorda Sanchis podáva3-1
3-2Artur Shakhnubaryan Artur Shakhnubaryan podáva
0-0, 15-15
David Jorda Sanchis David Jorda Sanchis podáva4-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-2Artur Shakhnubaryan Artur Shakhnubaryan podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-2

David Jorda Sanchis
Španielsko
14.06.94, 25 Let




780
21
30 492 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
16.08.96, 23 Let




820
22
11 408 $
Artur Shakhnubaryan
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

David Jorda Sanchis vs. Artur Shakhnubaryan - Vzájemné zápasy

11.03.201. koloDavid Jorda SanchisArtur Shakhnubaryan6-2, 6-2 detail zápasuRussia M15 Kazan tvrdý I.

David Jorda Sanchis - poslední zápasy

Russia M15 Kazan - tvrdý I.
12.03.20
2. kolo
vs. Oscar Galimardanov7-63, 6-2 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Artur Shakhnubaryan6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy M25 Trento - tvrdý I.
27.02.20
2. kolo
vs. Ruben Bemelmans3-6, 6-73 prohradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Leonardo Taddia6-3, 6-4 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Marco De Rossi6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
15.02.20
1. kolo
vs. Kaya Arinc6-3, 6-0 výhradetail zápasu
15.02.20
2. kolo
vs. Juan Pablo Paz4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
06.02.20
2. kolo
vs. Alexandar Lazarov1-6, 6-74 prohradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Matei Adrian Georgescu6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.12.19
2. kolo
vs. Mate Valkusz1-6, 5-7 prohradetail zápasu
12.12.19
1. kolo
vs. Luigi Sorrentino7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
04.12.19
1. kolo
vs. Fabian Marozsan0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Telde - antuka
28.11.19
2. kolo
vs. Alexis Musialek6-3, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.11.19
1. kolo
vs. Igor Saveljic7-64, 6-76, 6-1 výhradetail zápasu
France M15 Sarreguemines - koberec
19.11.19
1. kolo
vs. Dominic Stephan Stricker4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Castellon - antuka
05.11.19
kvalifik.
vs. Mario Mansilla Diez3-6, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Adrian Exposito6-2, 6-2 výhradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Afonso Salgado6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M15 Nules - antuka
29.10.19
1. kolo
vs. Yan Bondarevskiy3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Getafe - tvrdý
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Lucas Catarina0-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Alberto Barroso Campos6-4, 7-5 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Kirill Kivattsev3-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Sweden M25 Falun - tvrdý I.
30.09.19
1. kolo
vs. Mick Veldheer5-7, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
Sweden M25 Stockholm - tvrdý I.
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Patric Prinoth5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Finland M15 Pajulahti - tvrdý I.
19.09.19
2. kolo
vs. Alexander Zgirovsky6-72, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Masi Sarpola4-6, 6-3, 7-63 výhradetail zápasu
Italy M15 Piombino - tvrdý
29.08.19
2. kolo
vs. Nerman Fatic1-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Francesco Vilardo6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal M15 Sintra - tvrdý
15.08.19
2. kolo
vs. Pablo Vivero Gonzalez4-6, 2-6 prohradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Daniel Batista6-4, 7-63 výhradetail zápasu

Artur Shakhnubaryan - poslední zápasy

Russia M15 Kazan - tvrdý I.
11.03.20
1. kolo
vs. David Jorda Sanchis2-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Aliaksandr Prudnikau6-3, 6-4 výhradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Artem Dacenko6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Republic of Korea M15 Gimcheon - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Sora Fukuda7-67, 2-6, 6-0 výhradetail zápasu
12.06.19
2. kolo
vs. Yong-Kyu Lim0-5, - Artur Shakhnubaryan - skrečprohradetail zápasu
11.06.19
kvalifik.
vs. Jaeheon Yoon6-0, 6-4 výhradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Woo Young Lee6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
30.05.19
2. kolo
vs. Aidan Mchugh2-6, 1-6 prohradetail zápasu
29.05.19
1. kolo
vs. Marek Jaloviec3-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
28.05.19
kvalifik.
vs. Alexandros Skorilas6-3, 7-63 výhradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Raphael Loukas6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. M25 Prijedor - antuka
08.05.19
kvalifik.
vs. Dusan Rajic5-7, 4-6 prohradetail zápasu
07.05.19
1. kolo kval.
vs. Dusan Obradovic4-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
03.04.19
1. kolo
vs. Simon Carr2-6, 0-6 prohradetail zápasu
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Maksym Khalus6-1, 6-0 výhradetail zápasu
01.04.19
kvalifik.
vs. Gregorio Cordonnier7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Tomas Liska6-1, 2-6, 5-10 prohradetail zápasu
Russia M25+H Kazan - tvrdý I.
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Shalva Dzhanashia3-6, 6-75 prohradetail zápasu
Russia M25 Kazan - tvrdý I.
23.01.19
1. kolo
vs. Denis Matsukevitch3-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.01.19
kvalifik.
vs. Andrey Uvarov6-3, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Salikh Gilmutdinov6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F22 - antuka
07.06.18
2. kolo
vs. Aleksandre Metreveli6-1, 3-6, 5-7 prohradetail zápasu
06.06.18
1. kolo
vs. Neven Krivokuca6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Hungary Hungary F3 - antuka
23.05.18
2. kolo
vs. Mick Lescure4-6, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
22.05.18
1. kolo
vs. Nick Cmager6-73, 6-2, 7-65 výhradetail zápasu
21.05.18
kvalifik.
vs. Andrej Popovic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
20.05.18
2. kolo kval.
vs. Davud Amirov6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Hungary Hungary F2 - antuka
15.05.18
1. kolo
vs. Mate Valkusz3-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.05.18
kvalifik.
vs. Peter Balla3-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
13.05.18
2. kolo kval.
vs. Simone Camposeo4-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
<