ZÁPAS
08.08.12 | 2. kolo | David Guez | Alessandro Giannessi | 6-4, 6-0 | Sibiu Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
David Guez | Alessandro Giannessi | |
1. podání % | 34/55 (62%) | 35/53 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/34 (76%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/21 (43%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/53 (53%) | 20/55 (36%) |
Vyhrané body celkem | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
David Guez vs. Alessandro Giannessi - Vzájemné zápasy
08.08.12 | 2. kolo | David Guez | Alessandro Giannessi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka |
David Guez form & Alessandro Giannessi form
David Guez - poslední zápasy
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Edgar Jeanmougin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Matteo Viola | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
04.07.18 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.18 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tráva | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Enrique Lopez-Perez | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Youzhny | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Loughborough Challenger - tvrdý I. | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo | vs. Frederik Nielsen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F18 - tvrdý | ||||
13.05.18 finále | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.18 semifinále | vs. Moez Echargui | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
11.05.18 čtvrtfinále | vs. Diego Hidalgo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.05.18 2. kolo | vs. Vasko Mladenov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
05.05.18 semifinále | vs. Lukas Lacko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.18 čtvrtfinále | vs. Daniel Brands | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
03.05.18 2. kolo | vs. Robin Kern | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.18 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F13 - tvrdý | ||||
08.04.18 finále | vs. David Perez Sanz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.04.18 semifinále | vs. Jonathan Kanar | 6-2, 2-0, Jonathan Kanar - skreč | detail zápasu | |
06.04.18 čtvrtfinále | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.04.18 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.04.18 1. kolo | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-1, - David Guez - skreč | detail zápasu |
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Munich - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu |