ZÁPAS
24.07.19 | 1. kolo | Darko Jandric | Andrea Picchione | 7-5, 4-2, - skreč | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Darko Jandric | Andrea Picchione | |
1. podání % | 40/62 (65%) | 36/59 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/40 (55%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/22 (64%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 31/59 (53%) | 26/62 (42%) |
Vyhrané body celkem | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Darko Jandric | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Andrea Picchione | |
0-0 | ||
Darko Jandric | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Darko Jandric | 2-3 | |
0-0, 0-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Darko Jandric | 2-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darko Jandric | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-5 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darko Jandric | 6-5 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15 | ||
Darko Jandric | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Darko Jandric | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Andrea Picchione | |
Darko Jandric | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Andrea Picchione | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Darko Jandric vs. Andrea Picchione - Vzájemné zápasy
24.07.19 | 1. kolo | Darko Jandric | Andrea Picchione | 7-5, 4-2, Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Darko Jandric form & Andrea Picchione form
Darko Jandric - poslední zápasy
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Peter Makk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 0-3, - Darko Jandric - skreč | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-4, 2-6, 7-61 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Nikola Cacic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Basaran Simsek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Jordi Munoz-Abreu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Filip Stipic | 1-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Filip Maric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Filip Duda | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Andrea Picchione - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Mathys Erhard | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Mirza Basic | 4-6, - Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oscar Lacides | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Massimo Giunta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 6-79, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-3, - Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Gerald Melzer | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-3, 6-3 | detail zápasu |