ZÁPAS
09.05.18 | 1. kolo | Darko Bojanovic | Emmett Ward | 6-2, 3-6, 6-3 | Uganda F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Darko Bojanovic | Emmett Ward | |
1. podání % | 77/93 (83%) | 71/87 (82%) |
Vyhrané body z 1.podání | 50/77 (65%) | 39/71 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/16 (25%) | 9/16 (56%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 39/87 (45%) | 39/93 (42%) |
Vyhrané body celkem | 93/180 (52%) | 87/180 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Emmett Ward | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Darko Bojanovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Emmett Ward | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darko Bojanovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Emmett Ward | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darko Bojanovic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Emmett Ward | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darko Bojanovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Emmett Ward | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Darko Bojanovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Emmett Ward | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Darko Bojanovic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Emmett Ward | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Darko Bojanovic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Emmett Ward | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Darko Bojanovic | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Emmett Ward | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Darko Bojanovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Emmett Ward | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darko Bojanovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Darko Bojanovic | 2-1 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Darko Bojanovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Emmett Ward | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Darko Bojanovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Emmett Ward | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Darko Bojanovic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Bosna a Herceg.
08.02.97, 27 Let
18 843 $
08.02.97, 27 Let
18 843 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
04.05.95, 28 Let
04.05.95, 28 Let
Darko Bojanovic vs. Emmett Ward - Vzájemné zápasy
09.05.18 | 1. kolo | Darko Bojanovic | Emmett Ward | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Uganda F2 | antuka |
Darko Bojanovic form & Emmett Ward form
Darko Bojanovic - poslední zápasy
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marco Saffratti | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.05.19 čtvrtfinále | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.19 2. kolo | vs. Yvo Panak | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Samuel Brosset | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 0-3, - Darko Bojanovic - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Luis Faria | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.19 kvalifik. | vs. Luca Gelhardt | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Zakaria Ben Brahim | 6-72, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
Cameroon F2 - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Nkwenti Blaise Ngwohoh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cameroon F1 - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Leny Mitjana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Herve Antchandie | 6-2, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - tvrdý | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Baptiste Anselmo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 1-6, 0-3, - Darko Bojanovic - skreč | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Brian Bencic | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
16.09.18 | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Marcell Bartakovics | - | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Darko Jandric | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-0, 2-0, Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 7-67, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Emmett Ward - poslední zápasy
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Axel Nefve | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. David Saye | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Anirudh Rao | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Miles Jones | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Piotr Galus | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Karim Al-Amin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Puello | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Frazier Rengifo | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Ryuhei Azuma | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Southaven - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. David Saye | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Logan Zapp | 7-65, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Nick Lagaev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Preston Stearns | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Jesse Flores | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Jonathan Irwanto | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Jacob Brumm | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Juan David Velasquez | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Edmond - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 7-62, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.23 kvalifik. | vs. Paul Spencer | 7-5, 1-0, Paul Spencer - skreč | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Noah Eisenberg | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Elliot Bisson | 6-3, 6-4 | detail zápasu |