Danylo Veremeychuk vs. Umut Akkoyun 01.03.2020

Danylo Veremeychuk vs. Umut Akkoyun 01.03.2020 - M15 Antalya - porovnání

ZÁPAS

01.03.201. kolo kval.Danylo Veremeychuk Umut Akkoyun 6-3, 4-6, 10-8 Turkey M15 Antalya antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-8

Danylo Veremeychuk
Ukrajina
26.11.96, 23 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
10.07.00, 19 Let







Umut Akkoyun
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Danylo Veremeychuk vs. Umut Akkoyun - Vzájemné zápasy

01.03.201. kolo kval.Danylo VeremeychukUmut Akkoyun6-3, 4-6, 10-8 detail zápasuTurkey M15 Antalya antuka

Danylo Veremeychuk - poslední zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
03.03.20
kvalifik.
vs. Bogdan Borza3-6, 6-76 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Anze Arh7-5, 6-72, 10-8 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Umut Akkoyun6-3, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
Turkey M25 Antalya - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Pavle Daljev6-3, 1-6, 5-10 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Taiyo Yamanaka1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Thailand M15 Nonthaburi - tvrdý
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Thanapet Chanta3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Kuwait M15 Meshref - tvrdý
12.11.19
kvalifik.
vs. Jirat Navasirisomboon6-4, 6-71, 8-10 prohradetail zápasu
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Fahad Aldousari6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Kuwait M15 Meshref - tvrdý
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Alen Rogic Hadzalic6-75, 2-6 prohradetail zápasu
Kuwait M15 Meshref - tvrdý
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Jirat Navasirisomboon3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Lars Johann6-4, 2-6, 3-10 prohradetail zápasu
Bulgaria M15 Burgas - antuka
07.10.19
2. kolo kval.
vs. Martin Dimitrov7-64, 4-6, 7-10 prohradetail zápasu
06.10.19
1. kolo kval.
vs. Lazar Vojinovic6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Ukraine M15 Chornomorsk - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Igor Solomatin7-5, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge3-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Patrik Strimbu6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Varna - antuka
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Luboslav Ivanchev4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Ukraine M25 Irpin - antuka
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Vasko Mladenov6-4, 6-4 výhradetail zápasu
26.08.19
kvalifik.
vs. Oleksandr Kokkin6-70, 1-6 prohradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Yaroslav Sokyrka6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. David Volfson6-3, 1-6, 6-10 prohradetail zápasu
USA USA F16 - antuka
17.06.18
1. kolo kval.
vs. Joao Pedro Tavares Mendonca Garreto6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Ukraine Ukraine F3 - antuka
22.05.17
2. kolo kval.
vs. Danyil Chornous5-7, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
22.05.17
kvalifik.
vs. Neven Krivokuca1-6, 6-75 prohradetail zápasu
Ukraine Ukraine F2 - antuka
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Vladyslav Kulakov6-0, 6-1 výhradetail zápasu
15.05.17
2. kolo kval.
vs. Vladyslav Orlov4-6, 6-73 prohradetail zápasu
Finland Finland F4 - tvrdý I.
15.11.16
1. kolo
vs. Nino Serdarusic5-7, 2-4, - Danylo Veremeychuk - skrečprohradetail zápasu
14.11.16
kvalifik.
vs. Ville-Petteri Ahti2-6, 7-63, 6-4 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F6 - tvrdý
03.10.16
2. kolo kval.
vs. Georgii Kravchenko6-2, 6-4 výhradetail zápasu

Umut Akkoyun - poslední zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
10.03.20
1. kolo
vs. Peter Torebko7-5, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Danylo Veremeychuk3-6, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
Turkey M25 Antalya - antuka
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Marco Miceli3-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Riccardo Di Nocera7-66, 5-7, 10-4 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Domagoj Biljesko1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Kazuki Shimizu2-6, 3-6 prohradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel6-2, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
29.01.20
1. kolo
vs. Jonathan Eysseric0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
22.01.20
1. kolo
vs. Miljan Zekic6-4, 1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.01.20
2. kolo kval.
vs. Berk Ilkel2-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.01.20
1. kolo kval.
vs. Cihan Akay6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.01.20
1. kolo
vs. Andrey Chepelev4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Mircea-Alexandru Jecan2-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Gusev6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Davide Albertoni4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
19.11.19
1. kolo
vs. Juan Pablo Paz2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Samuel Puskar6-4, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
09.10.19
1. kolo
vs. Alejandro Hoyos Franco3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
02.10.19
1. kolo
vs. Aleksandre Bakshi1-6, 1-6 prohradetail zápasu
01.10.19
kvalifik.
vs. Kristof Minarik1-6, 7-5, 10-8 výhradetail zápasu
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Michalis Sakellaridis7-65, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Samuel Puskar6-3, 0-6, 8-10 prohradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Efe Comu6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Pelle Boerma2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Gleb Blekher2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Ovcharov4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.05.19
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo4-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Dmitry Myagkov7-5, 7-63 výhradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Egor Matvievici7-5, 7-62 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
01.05.19
1. kolo
vs. Flemming Peters1-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
<