ZÁPAS
10.03.18 | semifinále | Danilo Petrovic | Jakob Sude | 6-3, 7-5 | Greece F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Danilo Petrovic | Jakob Sude | |
1. podání % | 50/62 (81%) | 38/63 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/50 (72%) | 26/38 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/12 (58%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/63 (43%) | 19/62 (31%) |
Vyhrané body celkem | 70/125 (56%) | 55/125 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Danilo Petrovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Danilo Petrovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Danilo Petrovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Danilo Petrovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Danilo Petrovic | 5-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Danilo Petrovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Danilo Petrovic | 0-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Danilo Petrovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Danilo Petrovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Danilo Petrovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-3 | Jakob Sude | |
5-3 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Danilo Petrovic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Danilo Petrovic | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Danilo Petrovic vs. Jakob Sude - Vzájemné zápasy
10.03.18 | semifinále | Danilo Petrovic | Jakob Sude | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Greece F2 | tvrdý |
Danilo Petrovic form & Jakob Sude form
Danilo Petrovic - poslední zápasy
Stockholm - tvrdý I. | ||||
06.11.21 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 6-72, 6-76 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 2-5, - Danilo Petrovic - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-4, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Anif - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo kval. | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Biella 7 - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 0-2, - Danilo Petrovic - skreč | detail zápasu | |
Rome 2 - antuka | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo | vs. John Millman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Belgrade Challenger - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Split 1 - antuka | ||||
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Andrea Collarini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.04.21 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
30.03.21 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Mischa Zverev | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
01.03.21 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-5, - Danilo Petrovic - skreč | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
22.02.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý I. | ||||
18.01.21 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sardinia - antuka | ||||
17.10.20 semifinále | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.20 čtvrtfinále | vs. Federico Delbonis | 7-63, 6-1 | detail zápasu |
Jakob Sude - poslední zápasy
M25 Doboj - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Igor Panin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vercelli - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Peter Torebko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Gibril Diarra | 3-6, 7-5, 13-11 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.19 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
12.01.19 semifinále | vs. Markus Eriksson | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.19 čtvrtfinále | vs. Pedro Vives Marcos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.19 2. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
20.12.18 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Francisco Dias | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F41 - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 5-7 | detail zápasu |