ZÁPAS
23.09.19 | 2. kolo kval. | Daniil Strelchenko | Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 7-5 | M15 Chornomorsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
11.11.00, 23 Let
11.11.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
17.04.00, 23 Let
17.04.00, 23 Let
Daniil Strelchenko vs. Nikita Alosha Ushakov - Vzájemné zápasy
23.09.19 | 2. kolo kval. | Daniil Strelchenko | Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M15 Chornomorsk | antuka |
Daniil Strelchenko form & Nikita Alosha Ushakov form
Daniil Strelchenko - poslední zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Denys Pume | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Egor Matvievici | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Abou Boutros | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Niklas Rohrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Fabio Coelho | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Jordi Walder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.18 kvalifik. | vs. Naoki Takeda | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Zlatan Palazov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Riccardo Tomassetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lebanon F2 - antuka | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Giovani Samaha | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Marco Antonio Azar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lebanon F1 - antuka | ||||
23.09.18 kvalifik. | vs. Michel Saade | 6-1, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Vsevolod Oliynyk | 6-75, 0-1, - Daniil Strelchenko - skreč | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Vadim Kontseba | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Pilshchikov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Dejan Katic | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Philipp Dittmer | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Georgiy Kyzymenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Nikita Alosha Ushakov - poslední zápasy
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Uros Polic | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Dzielo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Peter Nad | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 0-2, - Nikita Alosha Ushakov - skreč | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Alen Bill | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Connor Thomas Doig | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Tom Gentzsch | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Kvits | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 7-63, 2-6, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Novak (2003) | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Henrique Rocha | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Collin Altamirano | 3-6, 1-6 | detail zápasu |