ZÁPAS
03.11.20 | 1. kolo | Daniil Glinka | Siim Troost | 6-3, 6-4 | M15 Parnu | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniil Glinka | Siim Troost | |
1. podání % | 38/57 (67%) | 31/59 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/38 (87%) | 23/31 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/19 (47%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/59 (42%) | 15/57 (26%) |
Vyhrané body celkem | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Daniil Glinka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Siim Troost | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniil Glinka | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Siim Troost | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniil Glinka | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Siim Troost | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Glinka | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Siim Troost | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniil Glinka | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Siim Troost | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniil Glinka | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Siim Troost | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniil Glinka | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Siim Troost | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniil Glinka | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Siim Troost | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daniil Glinka | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Siim Troost | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniil Glinka | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
07.12.99, 24 Let
07.12.99, 24 Let
Daniil Glinka vs. Siim Troost - Vzájemné zápasy
03.11.20 | 1. kolo | Daniil Glinka | Siim Troost | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Parnu | tvrdý I. |
Daniil Glinka form & Siim Troost form
Daniil Glinka - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - skreč | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Siim Troost - poslední zápasy
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Henrik Wiersholm | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Simone Rivoira | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. James Mackinlay | 7-5, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. James Beaven | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 6-76, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. George Houghton | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Rovai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 7-67, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 2-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jakub Jedrzejczak | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kacper Szymkowiak | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Patrik Homola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 0-6, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Lambert Ruland | 2-6, 4-6 | detail zápasu |