ZÁPAS
20.11.19 | 1. kolo | Daniele Capecchi | Maxim Krapivin | 6-0, 6-1 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniele Capecchi | Maxim Krapivin | |
1. podání % | 22/31 (71%) | 31/55 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/22 (91%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/9 (44%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 34/55 (62%) | 7/31 (23%) |
Vyhrané body celkem | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Maxim Krapivin | |
0-0, 30-0 | ||
Daniele Capecchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-0 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Daniele Capecchi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniele Capecchi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniele Capecchi | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
Daniele Capecchi | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Daniele Capecchi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-1 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.12.99, 24 Let
12.12.99, 24 Let
Daniele Capecchi vs. Maxim Krapivin - Vzájemné zápasy
20.11.19 | 1. kolo | Daniele Capecchi | Maxim Krapivin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Daniele Capecchi form & Maxim Krapivin form
Daniele Capecchi - poslední zápasy
M25 Rome - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 7-65, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.23 čtvrtfinále | vs. Luca Castagnola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-73, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Leonardo Rossi | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Jaime Caldes | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.22 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
14.10.22 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.22 finále | vs. Dominik Boehler | 7-65, Dominik Boehler - skreč | detail zápasu |
Maxim Krapivin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | detail zápasu |