ZÁPAS
04.11.19 | 1. kolo kval. | Daniel Siniakov | Matvey Khomentovskiy | 6-1, 6-2 | M15 Prague | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
15.01.03, 21 Let
23 818 $
15.01.03, 21 Let
23 818 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Daniel Siniakov vs. Matvey Khomentovskiy - Vzájemné zápasy
04.11.19 | 1. kolo kval. | Daniel Siniakov | Matvey Khomentovskiy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Prague | tvrdý I. |
Daniel Siniakov form & Matvey Khomentovskiy form
Daniel Siniakov - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Xavier Jakubovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maxim Mrva | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Hynek Barton | 6-70, 6-71 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Adam Jurajda | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 5-7, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Peter Heller | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Facundo Yunis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Taym Alazmeh | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Stuart Parker | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 7-64, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Martin Machala | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Mikolaj Lis | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Andriy Poritskyy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.22 kvalifik. | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Mrva | 7-64, 6-1 | detail zápasu |
Matvey Khomentovskiy - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detail zápasu |