ZÁPAS
15.09.17 | semifinále | Daniel Dutra Da Silva | Hugo Dellien | 6-1, 6-4 | Argentina F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniel Dutra Da Silva | Hugo Dellien | |
1. podání % | 35/54 (65%) | 32/42 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/35 (71%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/19 (42%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 23/42 (55%) | 21/54 (39%) |
Vyhrané body celkem | 56/96 (58%) | 40/96 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daniel Dutra Da Silva vs. Hugo Dellien - Vzájemné zápasy
15.03.22 | 1. kolo | Hugo Dellien | Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Concepcion 2 | antuka |
26.01.22 | 2. kolo | Hugo Dellien | Daniel Dutra Da Silva | 6-74, 7-63, 6-3 | detail zápasu | Santa Cruz | antuka |
01.12.21 | 2. kolo | Hugo Dellien | Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
15.09.17 | semifinále | Daniel Dutra Da Silva | Hugo Dellien | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka |
05.03.17 | kvalifik. | Hugo Dellien | Daniel Dutra Da Silva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Santiago Challenger | antuka |
03.11.14 | 2. kolo | Daniel Dutra Da Silva | Hugo Dellien | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | Brazil F12 | antuka |
23.07.12 | 2. kolo | Daniel Dutra Da Silva | Hugo Dellien | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | Brazil F18 | antuka |
Daniel Dutra Da Silva form & Hugo Dellien form
Daniel Dutra Da Silva - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Mateus Alves | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mateus Alves | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gustavo Tedesco | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 3-6, 0-2, - Daniel Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu |
Hugo Dellien - poslední zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Cameron Norrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
09.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.23 čtvrtfinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-71, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guido Andreozzi | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 finále | vs. Oliver Crawford | 7-66, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, - Hugo Dellien - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 6-4, 7-65 | detail zápasu |