ZÁPAS
21.05.19 | kvalifik. | Daniel Dutra Da Silva | Filip Duda | 6-1, 6-2 | M25+H Jablonec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniel Dutra Da Silva | Filip Duda | |
1. podání % | 30/46 (65%) | 23/45 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/30 (70%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/16 (44%) | 3/22 (14%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 32/45 (71%) | 18/46 (39%) |
Vyhrané body celkem | 60/91 (66%) | 31/91 (34%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Filip Duda | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Dutra Da Silva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Dutra Da Silva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniel Dutra Da Silva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Daniel Dutra Da Silva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Filip Duda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Dutra Da Silva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Dutra Da Silva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniel Dutra Da Silva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daniel Dutra Da Silva vs. Filip Duda - Vzájemné zápasy
21.05.19 | kvalifik. | Daniel Dutra Da Silva | Filip Duda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25+H Jablonec | antuka |
Daniel Dutra Da Silva form & Filip Duda form
Daniel Dutra Da Silva - poslední zápasy
M25 Feira - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mateus Alves | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gustavo Tedesco | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 3-6, 0-2, - Daniel Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
16.07.23 finále | vs. Andrew Paulson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 7-66 | detail zápasu |
Filip Duda - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-4, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 6-3, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Jonasz Dziopak | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu |