ZÁPAS
18.02.17 | semifinále | Daniel Munoz-De La Nava | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 6-2 | Spain F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniel Munoz-De La Nava | Carlos Boluda-Purkiss | |
1. podání % | 35/50 (70%) | 29/45 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/35 (83%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/15 (40%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 23/45 (51%) | 15/50 (30%) |
Vyhrané body celkem | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daniel Munoz-De La Nava vs. Carlos Boluda-Purkiss - Vzájemné zápasy
18.02.17 | semifinále | Daniel Munoz-De La Nava | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Spain F5 | antuka |
Daniel Munoz-De La Nava form & Carlos Boluda-Purkiss form
Daniel Munoz-De La Nava - poslední zápasy
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Taro Daniel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 5-7, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-2, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Jan Choinski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Hugo Nys | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
22.09.18 semifinále | vs. Gonzalo Lama | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.18 čtvrtfinále | vs. Nam Hoang Ly | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-1, 1-0, Pol Martin Tiffon - skreč | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Andrej Martin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Padova Challenger - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Federico Gaio | 7-60, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Filip Horansky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Mestre Challenger - antuka | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 7-64, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Pedro Sousa | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Francisco Cabral | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Juan Carlos Saez | 6-1, 4-6, 3-4, - Daniel Munoz-De La Nava - skreč | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-0, 6-75, 7-65 | detail zápasu |
Carlos Boluda-Purkiss - poslední zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - skreč | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu |