ZÁPAS
29.01.19 | 1. kolo | Daniel Michalski | Ivan Zaytsev | 6-1, 6-2 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniel Michalski | Ivan Zaytsev | |
1. podání % | 34/54 (63%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/34 (68%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 25/37 (68%) | 20/54 (37%) |
Vyhrané body celkem | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Michalski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniel Michalski | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Michalski | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Daniel Michalski | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Michalski | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Michalski | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Michalski | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.08.00, 23 Let
22.08.00, 23 Let
Daniel Michalski vs. Ivan Zaytsev - Vzájemné zápasy
29.01.19 | 1. kolo | Daniel Michalski | Ivan Zaytsev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Daniel Michalski form & Ivan Zaytsev form
Daniel Michalski - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-73, 7-65 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Luciano Carraro | 6-0, 3-0, Luciano Carraro - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Loccisano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.09.23 finále | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.23 semifinále | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Ivan Zaytsev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 7-5, 6-78, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 7-5, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 5-7, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Guillaume Majcher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | Valentin Vanta - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mete Koseoglu | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Birtan Duran | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Igor Dudun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Thanapet Chanta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Babanine | Alexander Babanine - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |