ZÁPAS
10.02.20 | kvalifik. | Daniel Little | Julius Tverijonas | 6-1, 4-2, - skreč | M25 Barnstaple | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniel Little | Julius Tverijonas | |
1. podání % | 18/37 (49%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/18 (83%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/19 (47%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 25/47 (53%) | 13/37 (35%) |
Vyhrané body celkem | 49/84 (58%) | 35/84 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 1 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Daniel Little | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julius Tverijonas | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Little | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Julius Tverijonas | |
0-0 | ||
Daniel Little | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-1 | Julius Tverijonas | |
0-0 | ||
Daniel Little | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Julius Tverijonas | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Daniel Little | 0-1 | |
0-0, 0-15 | ||
0-2 | Julius Tverijonas | |
0-0 | ||
Daniel Little | 1-2 | |
2-2 | Julius Tverijonas | |
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daniel Little vs. Julius Tverijonas - Vzájemné zápasy
10.02.20 | kvalifik. | Daniel Little | Julius Tverijonas | 6-1, 4-2, Julius Tverijonas - skreč | detail zápasu | M25 Barnstaple | tvrdý I. |
Daniel Little form & Julius Tverijonas form
Daniel Little - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 7-66, 7-67 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Thomas Deschamps | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Luc Koenig | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 6-2, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
24.06.23 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Aidan Kim | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Trevor Svajda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Blake Kasday | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Charles Broom | 3-6, 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
29.04.23 semifinále | vs. August Holmgren | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Alfredo Perez | 3-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
22.04.23 semifinále | vs. Jules Marie | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Julius Tverijonas - poslední zápasy
Vilnius Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Terence Atmane | 7-63, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Filippo Mondini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Tommy Hellstrom | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Vilnus Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Lucas Krainer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.01.22 kvalifik. | vs. Oskar Antinheimo | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.09.21 čtvrtfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.21 2. kolo | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
17.06.20 1. kolo | vs. Mikelis Libietis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
06.03.20 | vs. Joao Sousa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Ben Jones | 6-76, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. George Davies | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 6-1, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Daniel Little | 1-6, 2-4, - Julius Tverijonas - skreč | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 0-3, - Julius Tverijonas - skreč | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-0 | detail zápasu |