ZÁPAS
07.05.19 | 1. kolo | Daniel De Jonge | Thomas Fancutt | 7-5, 6-4 | M15 Troisdorf | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniel De Jonge | Thomas Fancutt | |
1. podání % | 42/69 (61%) | 44/82 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/42 (69%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/27 (44%) | 14/38 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 41/82 (50%) | 28/69 (41%) |
Vyhrané body celkem | 82/151 (54%) | 69/151 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Daniel De Jonge | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Thomas Fancutt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniel De Jonge | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Thomas Fancutt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel De Jonge | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Thomas Fancutt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniel De Jonge | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Thomas Fancutt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniel De Jonge | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Thomas Fancutt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel De Jonge | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Thomas Fancutt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Daniel De Jonge | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Thomas Fancutt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel De Jonge | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Thomas Fancutt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel De Jonge | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Thomas Fancutt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniel De Jonge | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Thomas Fancutt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel De Jonge | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Thomas Fancutt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
Holandsko
17.08.99, 24 Let
14 512 $
17.08.99, 24 Let
14 512 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Daniel De Jonge vs. Thomas Fancutt - Vzájemné zápasy
07.05.19 | 1. kolo | Daniel De Jonge | Thomas Fancutt | 7-5, 6-4 | detail zápasu | M15 Troisdorf | antuka |
Daniel De Jonge form & Thomas Fancutt form
Daniel De Jonge - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Federico Cina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Lorenzo Bocchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Max Dahlin | 6-2, 5-5, Max Dahlin - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. William Jucha | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Clement Tabur | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Briant | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Antoine Vincent | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sam Olszakowski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Filip Stidell | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Thomas Fancutt - poslední zápasy
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Matias Soto | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-68, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Kody Pearson | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Ji Sung Nam | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 2-3, - Thomas Fancutt - skreč | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Jayden Court | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-5, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Beale | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 3-6, 1-2, - Thomas Fancutt - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
29.07.23 semifinále | vs. Luke Saville | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu |