ZÁPAS
06.10.19 | 1. kolo kval. | Daniel Damian | Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | M15 Burgas | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
23.01.93, 31 Let
23.01.93, 31 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
12.06.00, 23 Let
12.06.00, 23 Let
Daniel Damian vs. Shahar Gabay - Vzájemné zápasy
06.10.19 | 1. kolo kval. | Daniel Damian | Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Burgas | antuka |
Daniel Damian form & Shahar Gabay form
Daniel Damian - poslední zápasy
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Tino Kovacic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Aljaz Kirbis | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Yannick Baluska | 2-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Maxime Dubouch | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Seydina Andre | Seydina Andre - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Leo Vuillaume | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Luca Teboul | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Kohler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Rayane Stable | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jake Hersey | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Razvan Marius Codescu | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 3-0, Luca George Tatomir - skreč | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Igor Banicevic | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Qatar F6 - tvrdý | ||||
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Shahar Gabay - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Hesham | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Anatol Grintescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Ghouse Ali Faisal | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Samih El Azouar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Photos Photiades (2003) | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Yevhenii Bondarenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pretoria - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Robbie Arends | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 1-6, 2-6 | detail zápasu |