ZÁPAS
12.03.18 | kvalifik. | Daniel Appelgren | Vasil Kirkov | 6-2, 6-1 | USA F7 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniel Appelgren | Vasil Kirkov | |
1. podání % | 20/38 (53%) | 37/57 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/20 (75%) | 15/37 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/18 (61%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 35/57 (61%) | 12/38 (32%) |
Vyhrané body celkem | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniel Appelgren | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Appelgren | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daniel Appelgren | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Appelgren | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Appelgren | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Appelgren | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniel Appelgren | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daniel Appelgren vs. Vasil Kirkov - Vzájemné zápasy
12.03.18 | kvalifik. | Daniel Appelgren | Vasil Kirkov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | USA F7 | tvrdý |
Daniel Appelgren form & Vasil Kirkov form
Daniel Appelgren - poslední zápasy
Sweden F2 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sweden F1 - antuka | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F15 - tvrdý | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Alban Meuffels | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Tunisia F14 - tvrdý | ||||
11.04.18 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F8 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Jake Sands | 0-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
USA F7 - tvrdý | ||||
15.03.18 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Jan Choinski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Vasil Kirkov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Trent Bryde | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Guillermo Ucelay Pueyo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F7 - tvrdý | ||||
22.02.18 2. kolo | vs. Attila Balazs | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.18 1. kolo | vs. Moritz Thiem | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.18 kvalifik. | vs. Julian Bradley | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
14.02.18 1. kolo | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.18 kvalifik. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Qatar F6 - tvrdý | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Qatar F5 - tvrdý | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Ville-Petteri Ahti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Andrew Watson | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
27.10.17 semifinále | vs. Zdenek Kolar | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Vasil Kirkov - poslední zápasy
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
11.02.22 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.21 čtvrtfinále | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.21 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.21 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.11.21 semifinále | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
31.10.21 finále | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.21 semifinále | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.21 semifinále | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.21 čtvrtfinále | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.21 2. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.21 semifinále | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - skreč | detail zápasu | |
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu |