ZÁPAS
11.05.13 | 1. kolo kval. | Dane Propoggia | Marco Zocastello | 6-3, 6-4 | Busan Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Dane Propoggia | Marco Zocastello | |
1. podání % | 27/68 (40%) | 39/66 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/27 (74%) | 26/39 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 23/41 (56%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 30/66 (45%) | 25/68 (37%) |
Vyhrané body celkem | 73/134 (54%) | 61/134 (46%) |
Dvojchyby | 7 | 8 |
Esa | 2 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
30.04.96, 27 Let
30.04.96, 27 Let
Dane Propoggia vs. Marco Zocastello - Vzájemné zápasy
11.05.13 | 1. kolo kval. | Dane Propoggia | Marco Zocastello | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Busan Challenger | tvrdý |
Dane Propoggia form & Marco Zocastello form
Dane Propoggia - poslední zápasy
Bosnia & - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Karlo Kranic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia F2 - tráva | ||||
05.03.18 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Australia F1 - tráva | ||||
28.02.18 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.18 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
27.01.18 2. kolo kval. | vs. Liam Caruana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Babanine | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
08.01.18 1. kolo | vs. Benjamin Mitchell | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.01.18 1. kolo kval. | vs. Jarryd Chaplin | - | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Gavin Van Peperzeel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.17 kvalifik. | vs. Michael Look | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.17 1. kolo kval. | vs. David Barclay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Babanine | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
23.10.17 1. kolo | vs. Matthew Ebden | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Australia F5 - tvrdý | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Benjamin Mitchell | 0-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Australia F4 - tvrdý | ||||
19.09.17 2. kolo | vs. Maverick Banes | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. David Szintai | 0-6, 0-2, - Dane Propoggia - skreč | detail zápasu | |
Macedonia F2 - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Claudio Fortuna | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Macedonia F1 - antuka | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Richard Gabb | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
China F10 - tvrdý | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Yecong He | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chinese Taipei - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chinese Taipei - tvrdý | ||||
15.06.17 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.17 1. kolo | vs. Ching-Mou Yu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Singapore F3 - tvrdý | ||||
07.06.17 2. kolo | vs. Jacob Grills | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.17 1. kolo | vs. Yutaro Matsuzaki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Singapore F2 - tvrdý | ||||
01.06.17 2. kolo | vs. Raymond Sarmiento | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.17 1. kolo | vs. Yuichi Ito | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Marco Zocastello - poslední zápasy
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Francesco Cardinale | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Loic Ratsaratany | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Fraj | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hastings | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Marco Miceli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kabir Gupta | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Marco Mosciatti | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Vitalii Shcherba | 7-65, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Tom Pisane | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 kvalifik. | vs. Jean Thirouin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - tvrdý | ||||
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Luca Staeheli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Himansu Sagar | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 0-6, 2-6 | detail zápasu |