ZÁPAS
04.07.19 | 2. kolo | Dan Alexandru Tomescu | Robin Stanek | 6-4, 7-63 | M15 Wroclaw | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dan Alexandru Tomescu | Robin Stanek | |
1. podání % | 45/59 (76%) | 40/72 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/45 (73%) | 29/40 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/72 (42%) | 16/59 (27%) |
Vyhrané body celkem | 73/131 (56%) | 58/131 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dan Alexandru Tomescu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dan Alexandru Tomescu | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Robin Stanek | |
0-0 | ||
Dan Alexandru Tomescu | 4-3 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
5-3 | Robin Stanek | |
0-0 | ||
Dan Alexandru Tomescu | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Robin Stanek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dan Alexandru Tomescu | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Robin Stanek | |
Dan Alexandru Tomescu | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Robin Stanek | |
0-0 | ||
Dan Alexandru Tomescu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-3 | Robin Stanek | |
0-0 | ||
Dan Alexandru Tomescu | 3-4 | |
0-0, 15-15 | ||
3-5 | Robin Stanek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dan Alexandru Tomescu | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Robin Stanek | |
0-0 | ||
Dan Alexandru Tomescu | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Robin Stanek | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dan Alexandru Tomescu vs. Robin Stanek - Vzájemné zápasy
04.07.19 | 2. kolo | Dan Alexandru Tomescu | Robin Stanek | 6-4, 7-63 | detail zápasu | M15 Wroclaw | antuka |
Dan Alexandru Tomescu form & Robin Stanek form
Dan Alexandru Tomescu - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lucas Gerch | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleftherios Neos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
03.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 čtvrtfinále | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Robin Stanek - poslední zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.09.21 čtvrtfinále | vs. Eric Vanshelboim | 7-62, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-3, 2-1, Jan Satral - skreč | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
04.09.21 semifinále | vs. Zsombor Piros | 1-5, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu | |
03.09.21 čtvrtfinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.09.21 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
20.08.21 čtvrtfinále | vs. Tomas Liska | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Stefan Micov | 0-6, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Jan Satral | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Jakub Mensik | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Jan Satral | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Robert Rumler | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.20 čtvrtfinále | vs. Uladzimir Ignatik | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Dan Added | 6-1, 2-1, Dan Added - skreč | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.20 kvalifik. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 2-0, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu |