ZÁPAS
07.08.18 | kvalifik. | Dan Alexandru Tomescu | Robert Damian Savin | 6-1, 6-1 | Romania F8 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dan Alexandru Tomescu | Robert Damian Savin | |
1. podání % | 34/46 (74%) | 19/32 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/34 (85%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/12 (33%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/32 (69%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkem | 55/78 (71%) | 23/78 (29%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
28.11.01, 22 Let
28.11.01, 22 Let
Dan Alexandru Tomescu vs. Robert Damian Savin - Vzájemné zápasy
07.08.18 | kvalifik. | Dan Alexandru Tomescu | Robert Damian Savin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Romania F8 | antuka |
Dan Alexandru Tomescu form & Robert Damian Savin form
Dan Alexandru Tomescu - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lucas Gerch | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleftherios Neos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
03.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 čtvrtfinále | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Robert Damian Savin - poslední zápasy
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Alexandru Vasile Manole | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Tiberiu Tudoran | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jacopo Calvani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Tiberiu Tudoran | 7-5, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Angel Stefan Rascu | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu |