ZÁPAS
12.04.19 | čtvrtfinále | Dan Added | William Bushamuka | 7-65, 6-4 | M25+H Abuja | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Dan Added | William Bushamuka | |
1. podání % | 37/66 (56%) | 44/77 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/37 (89%) | 32/44 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/29 (62%) | 19/33 (58%) |
Vyhrané break-bally | 1/5 (20%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/77 (34%) | 15/66 (23%) |
Vyhrané body celkem | 77/143 (54%) | 66/143 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 6 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | William Bushamuka | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Dan Added | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dan Added | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dan Added | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dan Added | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dan Added | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | William Bushamuka | |
0-0 | ||
7-65 |
2 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kongo
24.01.96, 28 Let
21 338 $
24.01.96, 28 Let
21 338 $
Dan Added vs. William Bushamuka - Vzájemné zápasy
12.04.19 | čtvrtfinále | Dan Added | William Bushamuka | 7-65, 6-4 | detail zápasu | M25+H Abuja | tvrdý |
Dan Added form & William Bushamuka form
Dan Added - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-74, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 2-0, Niki Kaliyanda Poonacha - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-3, 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Karan Singh | 7-63, 5-7, 7-69 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Akira Santillan | 2-6, 6-4, 4-1, Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Tom Paris | 7-65, 6-710, 6-74 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Khumoun Sultanov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
William Bushamuka - poslední zápasy
M15 Lima - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-62, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Eric Hadigian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Ezekiel Clark | 7-69, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Alex Knaff | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Vero - antuka | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Keegan Smith | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lubbock - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Henry Patten | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
04.07.20 1. kolo | vs. Vasil Kirkov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.20 1. kolo | vs. Andres Andrade | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Sebastian Murillo | 6-3, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Eero Vasa | 7-67, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Benjamin Palm | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. David Pichler | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Dhruv Sunish | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mark Mandlik | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Tybar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Champaign - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Jordi Arconada | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |