ZÁPAS
28.04.19 | finále | Dan Added | Tom Jomby | 7-5, 2-0, - skreč | M25+H Abuja | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Dan Added | Tom Jomby | |
1. podání % | 33/50 (66%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/33 (76%) | 15/19 (79%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 17/39 (44%) | 16/50 (32%) |
Vyhrané body celkem | 51/89 (57%) | 38/89 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 11 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tom Jomby | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dan Added | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Tom Jomby | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dan Added | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Tom Jomby | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dan Added | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Tom Jomby | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dan Added | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Tom Jomby | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dan Added | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Tom Jomby | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dan Added | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Tom Jomby | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dan Added | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Tom Jomby | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dan Added vs. Tom Jomby - Vzájemné zápasy
28.04.19 | finále | Dan Added | Tom Jomby | 7-5, 2-0, Tom Jomby - skreč | detail zápasu | M25+H Abuja | tvrdý |
20.04.19 | semifinále | Tom Jomby | Dan Added | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M25+H Abuja | tvrdý |
Dan Added form & Tom Jomby form
Dan Added - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-74, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 2-0, Niki Kaliyanda Poonacha - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-3, 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Karan Singh | 7-63, 5-7, 7-69 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Akira Santillan | 2-6, 6-4, 4-1, Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Tom Paris | 7-65, 6-710, 6-74 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Khumoun Sultanov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Tom Jomby - poslední zápasy
M15 Weston - antuka | ||||
01.07.21 1. kolo | vs. Ryan Harrison | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Kento Takeuchi | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Luigi Castelletti | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-1, - Tom Jomby - skreč | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Evan Hoyt | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Luca Sanchez | 7-64, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
L'Aquila Challenger - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo | vs. Jurgen Zopp | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
29.06.19 semifinále | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Benjamin Winter Lopez | 7-64, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Albert Roglan | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Nuno Borges | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
28.04.19 finále | vs. Dan Added | 5-7, 0-2, - Tom Jomby - skreč | detail zápasu | |
27.04.19 semifinále | vs. Simon Yitbarek | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Danylo Kalenichenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | detail zápasu |