ZÁPAS
18.04.19 | 2. kolo | Dan Added | Niels Lootsma | 6-4, 4-1, - skreč | M25+H Abuja | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Dan Added | Niels Lootsma | |
1. podání % | 21/41 (51%) | 20/45 (44%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/21 (90%) | 13/20 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/20 (70%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z returnu | 19/45 (42%) | 8/41 (20%) |
Vyhrané body celkem | 52/86 (60%) | 34/86 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 6 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dan Added | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Niels Lootsma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dan Added | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Niels Lootsma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dan Added | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Niels Lootsma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-3 | Niels Lootsma | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dan Added | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Niels Lootsma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Dan Added | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Niels Lootsma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dan Added | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Niels Lootsma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dan Added | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Niels Lootsma | |
0-0 | ||
4-1 |
3 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dan Added vs. Niels Lootsma - Vzájemné zápasy
01.10.19 | 1. kolo | Dan Added | Niels Lootsma | 6-2, 3-2, Niels Lootsma - skreč | detail zápasu | M25+H Nevers | tvrdý I. |
27.04.19 | semifinále | Dan Added | Niels Lootsma | 7-5, 6-4 | detail zápasu | M25+H Abuja | tvrdý |
18.04.19 | 2. kolo | Dan Added | Niels Lootsma | 6-4, 4-1, Niels Lootsma - skreč | detail zápasu | M25+H Abuja | tvrdý |
Dan Added form & Niels Lootsma form
Dan Added - poslední zápasy
M25 Angers - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Elmer Moller | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-74, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 2-0, Niki Kaliyanda Poonacha - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-3, 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Karan Singh | 7-63, 5-7, 7-69 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Akira Santillan | 2-6, 6-4, 4-1, Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Tom Paris | 7-65, 6-710, 6-74 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Khumoun Sultanov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-65 | detail zápasu |
Niels Lootsma - poslední zápasy
M15 Haren - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 7-63, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Quinten Kleiboer | 6-2, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Verbeek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Ellis Short | - Niels Lootsma - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Christian Flemming Petersen Justo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | - Niels Lootsma - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Eudy Ledesma Mercedes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
20.08.21 2. kolo | vs. Giles Hussey | 6-3, 2-6, 0-3, - Niels Lootsma - skreč | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
14.12.19 semifinále | vs. Manuel Guinard | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Jaime Caldes | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Omar El-Moslemany | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Jaroslav Pospisil | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Petr Nouza | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Dan Added | 2-6, 2-3, - Niels Lootsma - skreč | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Petr Nouza | 4-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-73, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Pascal Meis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu |