Dan Added vs. Maxime Chazal 17.06.2020

Dan Added vs. Maxime Chazal 17.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnání

ZÁPAS

17.06.201. koloDan Added Maxime Chazal 6-4, 6-2 All Lower antuka

STATISTIKY ZÁPASU

1
Dan Added Dan Added podáva0-0
0-0, 15-40[BP]
0-1Maxime Chazal Maxime Chazal podáva
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40
Dan Added Dan Added podáva0-2
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, A-40
1-2Maxime Chazal Maxime Chazal podáva
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40
Dan Added Dan Added podáva2-2
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40
3-2Maxime Chazal Maxime Chazal podáva
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Dan Added Dan Added podáva4-2
0-0, 0-15
4-3Maxime Chazal Maxime Chazal podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Dan Added Dan Added podáva4-4
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40
5-4Maxime Chazal Maxime Chazal podáva
0-0, 0-15, 40-15[BP]
6-4
2
Dan Added Dan Added podáva0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30
1-0Maxime Chazal Maxime Chazal podáva
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A
Dan Added Dan Added podáva1-1
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40
2-1Maxime Chazal Maxime Chazal podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Dan Added Dan Added podáva3-1
0-0, 30-0, 40-15
4-1Maxime Chazal Maxime Chazal podáva
0-0, 0-15, 30-15
Dan Added Dan Added podáva5-1
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP]
5-2Maxime Chazal Maxime Chazal podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
6-2

Dan Added
Francúzsko
13.04.99, 21 Let




379
99
57 943 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
24.04.93, 27 Let




390
95
145 718 $
Maxime Chazal
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Dan Added vs. Maxime Chazal - Vzájemné zápasy

17.06.201. koloDan AddedMaxime Chazal6-4, 6-2 detail zápasu All Lower antuka

Dan Added - poslední zápasy

All Lower - antuka
07.07.20
1. kolo
vs. Gilles Simon1-6, 6-71 prohradetail zápasu
06.07.20
1. kolo
vs. Manuel Guinard4-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.06.20
1. kolo
vs. Calvin Hemery4-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.06.20
1. kolo
vs. Antoine Escoffier2-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Maxime Cressy6-1, 6-3 výhradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc6-3, 5-7, 7-10 prohradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Maxime Cressy5-7, 1-6 prohradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Pierre Faivre6-1, 6-3 výhradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Gabriel Petit6-2, 6-2 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Alen Avidzba5-7, 4-6 prohradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Maxime Chazal6-4, 6-2 výhradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Thomas Laurent1-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.06.20
1. kolo
vs. Arthur Reymond6-4, 6-3 výhradetail zápasu
France M15 Toulouse - tvrdý I.
12.03.20
2. kolo
vs. Maxime Tchoutakian6-2, 6-2 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Martin Breysach6-3, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Jack Draper4-6, 2-6 prohradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Yannick Mertens6-3, 6-74, 7-64 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Bart Stevens6-0, 7-611 výhradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Artem Dubrivnyy5-7, 4-6 prohradetail zápasu
France Cherbourg Challenger - tvrdý I.
10.02.20
1. kolo
vs. Hugo Grenier3-6, 2-6 prohradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
27.01.20
1. kolo
vs. Luca Vanni4-6, 6-3, 6-74 prohradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
21.01.20
2. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo6-70, 3-6 prohradetail zápasu
20.01.20
1. kolo
vs. Vaclav Safranek6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
29.10.19
1. kolo
vs. Daniil Glinka6-72, 7-63, 4-6 prohradetail zápasu
France Brest Challenger - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Mathias Bourgue3-6, 6-76 prohradetail zápasu
France M25+H Rodez - tvrdý I.
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Benjamin Bonzi3-6, 5-7 prohradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Clement Tabur6-3, 7-5 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Quentin Robert (1994)6-4, 6-2 výhradetail zápasu
France M25+H Nevers - tvrdý I.
05.10.19
semifinále
vs. Arthur Reymond7-65, 6-76, 4-6 prohradetail zápasu
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Arthur Bouquier6-4, 6-3 výhradetail zápasu

Maxime Chazal - poslední zápasy

All Lower - antuka
07.07.20
1. kolo
vs. Antoine Hoang6-1, 7-65 výhradetail zápasu
06.07.20
1. kolo
vs. Hugo Gaston2-6, 0-6 prohradetail zápasu
05.07.20
1. kolo
vs. Nicolas Moreno De Alboran4-6, 6-3, 6-10 prohradetail zápasu
04.07.20
1. kolo
vs. Arthur Reymond4-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.07.20
1. kolo
vs. Thomas Laurent1-6, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
30.06.20
1. kolo
vs. Arthur Reymond6-2, 6-3 výhradetail zápasu
29.06.20
1. kolo
vs. Ronald Slobodchikov6-3, 1-6, 5-10 prohradetail zápasu
28.06.20
1. kolo
vs. Maxime Tchoutakian2-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.06.20
1. kolo
vs. Maxime Cressy3-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Antoine Escoffier0-6, 2-6 prohradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Antoine Hoang2-6, 4-6 prohradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Alexis Gautier6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Dan Added4-6, 2-6 prohradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Alen Avidzba4-6, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Louis Tessa6-4, 7-5 výhradetail zápasu
14.06.20
1. kolo
vs. Alexandre Muller2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
07.01.20
1. kolo
vs. Jonas Forejtek3-6, 1-4, - Maxime Chazal - skrečprohradetail zápasu
Ecuador Guayaquil Challenger - antuka
28.10.19
1. kolo
vs. Francisco Cerundolo6-74, 2-6 prohradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
21.10.19
1. kolo
vs. Roberto Quiroz3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Dominican Republic Santo Domingo - antuka
08.10.19
1. kolo
vs. Jose Hernandez-Fernandez1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Lebanon M25 Jounieh - antuka
06.10.19
finále
vs. Matija Pecotic1-6, 6-4, 2-6 prohradetail zápasu
05.10.19
semifinále
vs. Jonathan Mridha3-6, 6-3, 7-69 výhradetail zápasu
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Yan Bondarevskiy6-1, 6-0 výhradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Daniele Capecchi6-1, 6-1 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Kevin Chahoud6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Lebanon M25 Jounieh - antuka
26.09.19
2. kolo
vs. Jonathan Eysseric6-4, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
25.09.19
1. kolo
vs. Eric Ahren Moonga6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Biella Challenger - antuka
18.09.19
2. kolo
vs. Elliot Benchetrit3-6, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
16.09.19
1. kolo
vs. Yuta Shimizu6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Seville Challenger - antuka
10.09.19
2. kolo
vs. Viktor Galovic4-6, 4-6 prohradetail zápasu
<