ZÁPAS
07.06.17 | 1. kolo | Dae-Hee Lee | Ku Keon Kang | 6-3, 1-6, 6-3 | Korea F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Dae-Hee Lee | Ku Keon Kang | |
1. podání % | 43/70 (61%) | 63/81 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/43 (58%) | 32/63 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/27 (33%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 6/7 (86%) |
Vyhrané body z returnu | 43/81 (53%) | 36/70 (51%) |
Vyhrané body celkem | 77/151 (51%) | 74/151 (49%) |
Dvojchyby | 9 | 7 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Kórea
06.04.91, 33 Let
06.04.91, 33 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
02.01.97, 27 Let
02.01.97, 27 Let
Dae-Hee Lee vs. Ku Keon Kang - Vzájemné zápasy
07.06.17 | 1. kolo | Dae-Hee Lee | Ku Keon Kang | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | Korea F2 | tvrdý |
26.09.16 | 2. kolo kval. | Ku Keon Kang | Dae-Hee Lee | 2-6, 2-2, Ku Keon Kang - skreč | detail zápasu | Vietnam F6 | tvrdý |
Dae-Hee Lee form & Ku Keon Kang form
Dae-Hee Lee - poslední zápasy
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Seung Heon Hong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Woohyuk Chang | 0-3, - Dae-Hee Lee - skreč | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Suk Hyun Choo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Hyung-Chan Lim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Jun Su Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Woo Hyeok Jang | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Sung Hun Kim | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Seong-Woon Yu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Anze Loviscek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Hyeong Don Kim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Geun Jun Kim | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Seong-Woon Yu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Hyeong Don Kim | 6-4, 5-7, 0-1, - Dae-Hee Lee - skreč | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Seong Jae Han | 1-6, 0-1, - Dae-Hee Lee - skreč | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
17.09.17 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Frigerio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.17 1. kolo kval. | vs. Seounghun Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Senghoun Park | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Jeong Heon Lee | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Sang-Yuop Kim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
15.06.17 2. kolo | vs. Hong Chung | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.17 1. kolo | vs. Jaeyoung Park | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Daniel Nguyen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.17 1. kolo | vs. Ku Keon Kang | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
01.06.17 2. kolo | vs. Hong Chung | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.17 1. kolo | vs. Jui-Chen Hung | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Sang-Oh Oh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Hyun-Woo Nam | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Ku Keon Kang - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Dong Ju Kim | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Young Seok Lee | - Ku Keon Kang - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jinseok Yoo | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Ki Bum Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Jinseok Yoo | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Woong Choi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Suk Hyun Choo | 2-1, - Ku Keon Kang - skreč | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 3-6, 6-1, 6-1, Timothy Gray - skreč | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Seon Yong Han | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Hyowon Hwang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Thailand F5 - tvrdý | ||||
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Yani Kimon Doumanis | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Thailand F4 - tvrdý | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Dalwinder Singh | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.09.18 kvalifik. | vs. Liran Chen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Alex Hunt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Akash Nandwal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Tae-Woo Lee | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Cheong Hwi Kim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Jung-Woong Na | 6-4, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Sung Jun Park | 6-3, 6-1 | detail zápasu |