ZÁPAS
23.09.19 | 2. kolo kval. | Jake Delaney | Corey Gaal | 4-0, - skreč | M25 Darwin | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jake Delaney | Corey Gaal | |
1. podání % | 8/13 (62%) | 8/13 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 8/8 (100%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 1/5 (20%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 9/13 (69%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body celkem | 18/26 (69%) | 8/26 (31%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jake Delaney | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Corey Gaal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
06.02.98, 26 Let
06.02.98, 26 Let
Jake Delaney vs. Corey Gaal - Vzájemné zápasy
30.01.23 | kvalifik. | Jake Delaney | Corey Gaal | 6-4, 5-3, Corey Gaal - skreč | detail zápasu | Burnie Challenger | tvrdý |
23.09.19 | 2. kolo kval. | Jake Delaney | Corey Gaal | 4-0, Corey Gaal - skreč | detail zápasu | M25 Darwin | tvrdý |
Jake Delaney form & Corey Gaal form
Jake Delaney - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. James McCabe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Hayden Jones | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tai Sach | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Kypson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Makoto Ochi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Omar Jasika | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-75, 7-60 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-1, 3-0, Jacob Brumm - skreč | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. James Watt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Jeremy Beale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Filip Peliwo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.23 finále | vs. Blake Mott | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Jayden Court | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Luke Sorensen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yamato Sueoka | 4-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu |
Corey Gaal - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-3, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Mason Naumovski | 6-1, 6-77, 10-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Patton | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Andre Ilagan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Takuya Kumasaka | 6-75, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jayden Court | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kody Pearson | 0-2, - Corey Gaal - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Hong-Lin Fu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. George Houghton | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Rahul Dhokia | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Ryan James Storrie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Andic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Luke Simkiss | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Bluett | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Matthew Summers | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Yujiro Onuma | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Brandon Murphy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Yujiro Onuma | 7-65, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 7-62, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Igor Dudun | 6-2, 6-4 | detail zápasu |