ZÁPAS
03.05.17 | 2. kolo | Corentin Moutet | Maxime Mora | 4-6, 6-1, 6-1 | France F10 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Corentin Moutet | Maxime Mora | |
1. podání % | 48/76 (63%) | 50/79 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/48 (67%) | 24/50 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/28 (50%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 44/79 (56%) | 30/76 (39%) |
Vyhrané body celkem | 90/155 (58%) | 65/155 (42%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Corentin Moutet vs. Maxime Mora - Vzájemné zápasy
03.05.17 | 2. kolo | Corentin Moutet | Maxime Mora | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | France F10 | antuka |
Corentin Moutet form & Maxime Mora form
Corentin Moutet - poslední zápasy
Madrid - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Marton Fucsovics | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.04.24 kvalifik. | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.24 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
30.03.24 semifinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Federico Coria | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.03.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
28.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Nicolas Jarry | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-3, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 4-1, Camilo Ugo Carabelli - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-2, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 finále | vs. Sumit Nagal | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Maxime Mora - poslední zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
02.07.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | detail zápasu |