ZÁPAS
01.05.17 | 1. kolo | Corentin Moutet | Matteo Vialmin | 6-1, 6-0 | France F10 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Corentin Moutet | Matteo Vialmin | |
1. podání % | 17/37 (46%) | 17/45 (38%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/17 (100%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/45 (64%) | 10/37 (27%) |
Vyhrané body celkem | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
16.09.98, 25 Let
16.09.98, 25 Let
Corentin Moutet vs. Matteo Vialmin - Vzájemné zápasy
01.05.17 | 1. kolo | Corentin Moutet | Matteo Vialmin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | France F10 | antuka |
Corentin Moutet form & Matteo Vialmin form
Corentin Moutet - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
29.03.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
28.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Nicolas Jarry | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-3, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 4-1, Camilo Ugo Carabelli - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-2, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 finále | vs. Sumit Nagal | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-71, 2-6 | detail zápasu |
Matteo Vialmin - poslední zápasy
Switzerland F5 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Nico Borter | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Switzerland F4 - antuka | ||||
21.08.17 kvalifik. | vs. Nico Borter | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Nicolas Uryson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Luca Schena | 7-5, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
Switzerland F3 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Noe Khlif | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F22 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F14 - antuka | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Hugo Pontico | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tunisia F21 - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Vlas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F20 - antuka | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Nicolas Xiviller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Juan Martin Jalif | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Andrea Di Meo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
France F10 - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Jerome Inzerillo | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Sophia Antipolis - antuka | ||||
01.04.17 1. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Imran Aswat | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Switzerland F2 - koberec | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Switzerland F1 - koberec | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Oliver Mrose | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Sebastien Boltz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F48 - tvrdý | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.16 kvalifik. | vs. Andrei Levine | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F46 - tvrdý | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F26 - antuka | ||||
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Pedro Munafo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Bernd Kossler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Hope Crawford | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Switzerland F5 - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Ivan Gijon Arruabarrena | 3-6, 1-6 | detail zápasu |