ZÁPAS
01.12.14 | kvalifik. | Corentin Moutet | Anderson Reed | 6-3, 1-6, 7-63 | Dominican Republic | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
19.09.90, 33 Let
23 853 $
19.09.90, 33 Let
23 853 $
Corentin Moutet vs. Anderson Reed - Vzájemné zápasy
01.12.14 | kvalifik. | Corentin Moutet | Anderson Reed | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | Dominican Republic | antuka |
Corentin Moutet form & Anderson Reed form
Corentin Moutet - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Nicolas Jarry | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-3, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 4-1, Camilo Ugo Carabelli - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-2, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 finále | vs. Sumit Nagal | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Anderson Reed - poslední zápasy
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
23.10.16 1. kolo kval. | vs. James Frawley | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Australia F8 - tvrdý | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Daniel Kouznetsov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.16 kvalifik. | vs. Dimitri Vidin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia F5 - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 2-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F14 - tvrdý | ||||
06.07.16 1. kolo | vs. Javier Pulgar-Garcia | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Nikita Gudozhnikov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Alexandru Danes | 6-72, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Kento Tagashira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
China F7 - tvrdý | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Zuxin Zheng | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Dylan Gee | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
USA F7 - antuka | ||||
15.02.16 | vs. Andrew Carter | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nigeria F4 - tvrdý | ||||
14.12.15 1. kolo | vs. Joseph Imeh Ubon | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Nigeria F3 - tvrdý | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Sylvester Emmanuel | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Venezuela F3 - tvrdý | ||||
09.11.15 kvalifik. | vs. Nicolas Ezequiel Natalicchio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.15 1. kolo | vs. Pedja Krstin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.15 2. kolo kval. | vs. Javier Urdaneta Martinez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Venezuela F2 - tvrdý | ||||
02.11.15 kvalifik. | vs. Mateo Estevez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.15 1. kolo | vs. Agustin Velotti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Venezuela F1 - tvrdý | ||||
26.10.15 kvalifik. | vs. Mateo Estevez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.15 2. kolo | vs. Ben Mclachlan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.15 1. kolo | vs. Hillel Rousseau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
USA F30 - tvrdý | ||||
12.10.15 2. kolo kval. | vs. Pedro Scocuglia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Pier-Marco Pieracciani | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
France F17 - tvrdý | ||||
07.09.15 kvalifik. | vs. Paul Soubies | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.15 1. kolo | vs. Nathan Martinet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F3 - tvrdý | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Joshua Chetty | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.06.15 2. kolo | vs. Nikala Scholtz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.15 1. kolo kval. | vs. Patrick Mufumbila | 6-1, 6-2 | detail zápasu |