ZÁPAS
27.06.18 | 1. kolo | Constantin Bittoun Kouzmine | Gilad Tamar | 6-3, 6-4 | Israel F11 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Constantin Bittoun Kouzmine | Gilad Tamar | |
1. podání % | 36/56 (64%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/36 (69%) | 22/32 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/20 (70%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 22/50 (44%) | 17/56 (30%) |
Vyhrané body celkem | 61/106 (58%) | 45/106 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gilad Tamar | |
2-0 | Gilad Tamar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Gilad Tamar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Gilad Tamar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Gilad Tamar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 0-1 | |
Constantin Bittoun Kouzmine | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Gilad Tamar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 2-3 | |
Constantin Bittoun Kouzmine | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Gilad Tamar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Constantin Bittoun Kouzmine | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Gilad Tamar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
28.04.00, 23 Let
28.04.00, 23 Let
Constantin Bittoun Kouzmine vs. Gilad Tamar - Vzájemné zápasy
27.06.18 | 1. kolo | Constantin Bittoun Kouzmine | Gilad Tamar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Israel F11 | tvrdý |
Constantin Bittoun Kouzmine form & Gilad Tamar form
Constantin Bittoun Kouzmine - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, Luca Fantini - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Gusic Wan | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Daniel De Jonge | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Christoph Negritu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Louis Tessa | 6-4, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Tao Mu | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Mohamed Amin Oueslati | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Jelle Sels | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Aziz Dougaz | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Luca Giacomini | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Gilad Tamar - poslední zápasy
M25 Netanya - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | detail zápasu |