ZÁPAS
30.11.17 | 2. kolo | Constant Lestienne | Jakob Sude | 5-7, 6-2, 6-1 | Czech Republic | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Constant Lestienne | Jakob Sude | |
1. podání % | 51/86 (59%) | 64/107 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/51 (69%) | 35/64 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/35 (60%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 49/107 (46%) | 30/86 (35%) |
Vyhrané body celkem | 105/193 (54%) | 88/193 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 5 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Constant Lestienne vs. Jakob Sude - Vzájemné zápasy
30.11.17 | 2. kolo | Constant Lestienne | Jakob Sude | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | Czech Republic | tvrdý I. |
Constant Lestienne form & Jakob Sude form
Constant Lestienne - poslední zápasy
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 1-4, - Constant Lestienne - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-0, 4-1, Roberto Carballes Baena - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Taro Daniel | 6-4, 4-6, 0-5, - Constant Lestienne - skreč | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.24 kvalifik. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Harold Mayot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
07.11.23 2. kolo | vs. Karen Khachanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Titouan Droguet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-2, 2-0, Benoit Paire - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Jakob Sude - poslední zápasy
M25 Doboj - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Igor Panin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vercelli - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Peter Torebko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Gibril Diarra | 3-6, 7-5, 13-11 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.19 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
12.01.19 semifinále | vs. Markus Eriksson | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.19 čtvrtfinále | vs. Pedro Vives Marcos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.19 2. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
20.12.18 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Francisco Dias | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F41 - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 5-7 | detail zápasu |